Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #125  
Παλιά 11-06-17, 13:14
Balennaki Ο χρήστης Balennaki δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-05-2017
Περιοχή: ...
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή

Εγώ πάντως δεν νομίζω πως είναι καλά τα πράγματα το ψαράκι κάθεται όλο και περισσότερη ώρα στον πάτο του ενυδρείου και δεν έφαγε... δείχνει να είναι σε άσχημη κατάσταση

Ναι αν δεν σου κάνει κόπο πάρε μου κι εμένα ένα και μου το στέλνεις με κούριερ να το παραλάβω την επόμενη.. αν καταφέρεις να βρεις με σώζεις.. και τις προάλλες που έβαλα παραγγελία ενώ φαινόταν διαθέσιμο μου έστειλαν μεηλ ότι δεν είχαν και το αντικατέστησαν.. μη σου πω να μου πάρεις δυο να τα έχω..


Sent from my iPhone using Tapatalk
-------------------------
Καλησπέρα..
Δυστυχώς το ψαράκι σήμερα είναι όλο και χειρότερα..
Αναπνέει όλο και λιγότερο και έχει λυγίσει εντελώς την ουρά του.. Προσπάθησα να τον ταΐσω αλλά δεν δέχεται τροφή... Τον παρασύρει και το νερό, λογικά από το φίλτρο..

Εν τέλη το έβγαλα από το ενυδρείο και τον έβαλα σε ένα μικρότερο κουτί που πήρα από τα ΙΚΕΑ χθες με νερό από το ενυδρείο και για να μην βασανίζεται και για να μην τον βλέπει η μικρή έτσι και έχω παραπάνω στεναχώρια απ αυτή που έχω ούτως ή άλλως.. Μπορώ να κάνω κάτι άλλο για να το βοηθήσω? Αν και έτσι όπως το βλέπω , ειλικρινά πιστεύω πως δεν θα σωθεί το ψαράκι μας..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Balennaki : 11-06-17 στις 13:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01347 seconds with 11 queries