Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 30-06-17, 23:38
Το avatar του χρήστη tanganyika
tanganyika Ο χρήστης tanganyika δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-06-2017
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 218
Προεπιλογή

Σας ευχαριστω ολους παιδια για τις απαντησεις σας πραγματικα ..

τοσο αρχαριος..και μου φαινοταν μεγαλυτερο!!!πανω εντωμεταξυ λεει 190 λιτρα ..σημερα το πηρα μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση και ειμαι στην φαση να το καθαρισω (νεροξυδο κλπ ..ωστε να ξεκινησουμε ..)

Κλεοβουλε τα νεα οτι ειναι 280 λτ μικτα ..ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΑ!!!! (αν εξαιρεσεις οτι με το fluval 306 που εχω(ειναι λιγο ?) ισως τραβηξω ζορι..αλλα το βλεπουμε)το διαπιστωσα και μονος μου μετα απο υπολογισμο με βαση τις διαστασεις..

μου αρεσουν απιστευτα τα Gibberosa blue zaire moba (υποθετω οτι στα λιτρα μου δεν μπορω ...πρεπει να θελει θηριο ενυδρειο 500+..ειναι ενα ονειρο ...


οποτε οπτικα μοιαζουν τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω με το δικο μου ματι ειτε σε chisumulae η saulosi , κοχυλοψαρα οχι τα σκεφτομουν στο μικροτερο ενυδρειο..τωρα λεω να παω σε κατι αλλο συνεπως ποσα μπορω να βαλω σε 280λιτρα , τι απαιτησεις εχουν ? (ελπιζω νορμαλ...γιατι οπως ειπα απο εμπειρια σε αρχαριο επιπεδο..διαβαζω βεβαια συνεχεια..)

οπτικα το ενυδρειο θα ναι κλασσικα ενα νταμαρι ..πετρα ..πετρα ..και παλι πετρα ..μαυρο φοντο ..λευκη λεπτοκοκκη αμμο.. ισως και καμια annoubia -valisneria να δωσουμε ενα διαφορετικο τονο δεν ξερω τι αλλο ..

οτι εχετε να προτεινετε παιδια στα παραπανω ..με χαρα αναμενω απαντησεις σας...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01811 seconds with 11 queries