Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 14-03-13, 10:44
Το avatar του χρήστη vaspiou
vaspiou Ο χρήστης vaspiou δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-11-2010
Περιοχή: Πεδιον Αρεως - Γκυζη!
Μηνύματα: 847
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moufas1973 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντος καποια αγγελια μου πεταξε τα ματια εξω και ειπα να ποσταρω για να ξερουμε και τι ζηταμε
Το θεμα ομως ειναι να βοηθησουμε την παρεα που ειτε πουλαει οπως και οσο να ναι ειτε αγοραζει οτι βρει και να προτεινουμε καποιο τροπο σκεψης και μια κατευθυνση που θεωρειται και δικαια ( οχι απο εμενα αλλα απο το συνολο των αγοροπωλησεων μια και το εχω πολυ ψαξει το θεμα ) και λογικη

Επισης θεωρω μεγαλο πλεονεκτημα σε μια κλειστη κατα καποιο τροπο και αφιλοκερδη παρεα οπως η δικη μας να υπαρχει η δυνατοτητα να σχολιαζεται καποιος πωλητης ή καποιος αγοραστης γιατι θεωρω οτι αυτο βοηθαει παρα πολυ τους σωστους αγοραστες και πωλητες και αντιθετως μας προφυλασσει απο χασιμο χρονου και συχνα χρηματων.

Δεν γνωριζω φυσικα εαν αυτο ειναι τεχνικα εφικτο και εαν συμφωνει η ομαδα διαχειρησης μια και σαν στοχο θα εχει οχι το να κρινουμε και να κατακρινουμε αλλα να αλληλοβοηθηθουμε στις αγοροπωλησιες μας
Δεν προκειται να γινει αυτο, θα στο πουν και οι mods πιστευω. Το gab δεν ειναι φορουμ αγγελιων και δεν θελουν/με να ξεφυγει απο αυτο που πραγματικα ειναι. Αμα αρχιζουμε και προσθετουμε κατηγοριες ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ή αλλες ευκολιες για τις πωλησεις παει αλλου το θεμα.....τουλαχιστον αυτη την απαντηση ειχα λαβει εγω πιο παλια...
__________________


" I don't know the key to success, but the key to failure is trying to please everybody "


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01518 seconds with 11 queries