Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 14-03-13, 10:04
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Νομιζω καταλαβα ποια αγγελια σε εκανε να ποσταρεις αυτο το τοπικ...προσφατη και μας επεσαν τα μαλλια ολους οταν την ειδαμε. Βροχη τα πμ να διαδωθει το νεο!!!!

Dimitris εννοεις τι να μην πωλειτε τιποτα απο κανεναν φαινομενικα και να υπαρχει ενοτητα δωρα χαρισμα οπως λες αναμεταξυ μελων αλλα με πληρωμη τελικα? Δεν καταλαβα σορρυ. Το φορουμ δεν μπορει να παρει θεση σε κατι τετοιο, αποζημιωσεις κλπ, εδω δεν παιζουμε σε μεγαλα ποσα αλλα σε αλλο φορουμ που ειμαι μελος εχει πεχτει αντιπαραθεση για 5 χιλιαρικα. Φαντασου σε τι θεση θα επρεπε ναρθει το φορουμ. Μεγαλα παιδια ενηλικες ειμαστε και δεν ειναι δικαστηριο το φορουμ για να κρινει ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο. Το μονο που μπορει να κανει νομιζω ειναι να παραχωρησει στοιχεια μεσω ip meσω δικαστικης αποφασης αν υπαρχει τετοιο θεμα για να παει το θεμα "αλλου".

vaspiou κανεις λαθος στο ebay σου δινουν τη δυνατοτητα να ζητησεις επιστροφη και να παρεις αποζημιωση απτον πωλητη για οποιαδηπωτε ανακριβεια στα πραγματα που παρελαβες η στην κατασταση που ηταν. Και υπαρχει και το rating και τα σχολια για καθε πωλητη. Σε αλλο φορουμ ελληνικο που ειμαι μελος με ασχετο αντικειμενο, υπαρχει κατω απτις αγγελιες subforum "αξιολογηση μελων-πωλητων" οπου ο καθενας μπορει να ανοιξει θεμα και ειτε να επικροτησει μια επιτυχημενη συναλλαγη ειτε να αναφερει καποιο προβλημα η ασυνενοησια, καθυστερηση κλπ. πχ αν κανω εγω με εσενα ια συναλαγη και πανε ολα καλα, ανεβαζω τοπικ με θεμα "vaspiou" και λεω μεσες ακρες οτι ολα καλα, και πλεον με οποιον αλλον κανεις συναλλαγη ειναι διαθεσιμο το τοπικ να γραψει και αυτος, αλλα και να το συμβουλευτει για τυχον αρνητικα σχολια, πριν παρει το προιον. Πιστευω ειναι πολυ χρησιμο να υπαρχει κατι τετοιο σε ολα τα φορουμ.

ΥΓ και ΦΥΣΙΚΑ το φορουμ δεν περνει θεση στην αντιπαραθεση ουτε εχει ευθυνη για την οποιαδηπωτε ασυνενοησια μεταξυ πωλητη αγοραστη.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01684 seconds with 11 queries