Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 08-09-10, 23:53
Το avatar του χρήστη Μίμης
Μίμης Ο χρήστης Μίμης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-05-2009
Περιοχή: Μυτιλήνη(Λέσβος)
Μηνύματα: 787
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Μίμης
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodor72 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πανέμορφο το ενυδρείο σου Μίμη! Έχεις κάνει άλματα μπροστά ! Αλλά πολλή άλγη βρε παιδί μου, κάτι δεν πάει καλά στο ενυδρείο σου...

Το κορυντοράκια σου τα βλέπω αρκετά σκούρα. Μήπως είναι στρεσαρισμένα; Ιδιαίτερη πείρα με τα panda δεν έχω, όμως νομίζω πως κανονικά είναι αρκετά πιο ανοιχτόχρωμα. Και σα να βλέπω κάποια άσπρα στίγματα, κυρίως στο κεφάλι του, στην τελευταία φωτογραφία. Φταίει η φώτο ή όντος υπάρχει πρόβλημα;

Καλή συνέχεια
Θοδωρη να σε καλα..σε ευχαριστω για ολα και πιστεψε με αν δεν εισασταν εσεις δε θα ειχα κανει κανενα απολυτως αλμα
οσον αναφορα την αλγη εχεις δικιο..παρα πολυ..θελει ψαξιμο και χρονο και μιας και αρχισα το λυκειο τα πραγμα ειναι δυσκολα..αλλα θα προσπαθησω(μη εχοντας και πειρα)
τα κορυντορακια ηταν οντως στρεσαρισμενα γιατι λιγο πριν τις φωτο εκανα καποιες αλλαγες και τα αναστατωσα..οσον αναφορα τα ασπρα στιγματα και εγω τα παρατηρησα στη φωτο και τα εψαξα ενα ενα αλλα ευτυχως δεν υπαρχει προβλημα
σου θυμιζει κατι το φυτακι στο κεντρο?

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα τα μετακινούσα μαζί στα 2/3 της πλάτης, δηλαδή 10 πόντους από το κέντρο, είτε αριστερά, είτε δεξιά, αλλά γούστα είναι αυτά.
οκ εγινε ήδη..καθαρισα και τις πετρες και τα τοιχωματα οσο γονοταν και αυριο νεα πιο καλη καθαρη και ωραια φωτο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μίμης : 08-09-10 στις 23:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01759 seconds with 11 queries