Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 03-07-16, 12:34
Το avatar του χρήστη XrhstosT
XrhstosT Ο χρήστης XrhstosT δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-03-2016
Περιοχή: Κάτω Πατήσια
Μηνύματα: 660
Προεπιλογή

Μονο μεγαλη;;ταλαιπωρηθηκα αλλα νομιζω αξιζε...επειδη ειχε γεμισει η γυαλα με σωματιδια απο χαρτι που το καθαριζα,εβαλα και ενυδρειακο βαμβακι στο φιλτρο και δεν εμεινε τιποτα...ολα ενταξει,Γιαννη!θα το αφησω αλλη μια μερα με νερο(γιατι δουλευω ολη μερα αυριο),θα το αδειασω τη Δευτερα και με την ησυχια μου θα το ξεκινησω(απο Σεπτεμβρη μαλλον)... Σε ευχαριστω αλλη μια φορα!!

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Καλησπερα σε ολους!στη δουλεια ειμαι,δουλεια δεν εχει,οποτε με τι να ασχοληθω!;οπως εχω αναφερει στην αρχη της συζητησης το νεο ενυδρειο θα γινει αφρικανικο.συγκεκριμενα προς malawi μερια.ξερω οι επιλογες ειναι αρκετα λιγοτερες απο tanganyika (λογω του μηκους)αλλα μου αρεσουν πολυ τα χρωματα.θα ηθελα να μου προτεινετε καποια αμμο που εχετε χρησιμοποιησει και οι ιδιοι και να μου πειτε καποιες ιδεες για τον καθαρισμο της.εχω διαβασει πολλα αρθρα!στην περιπτωση μου να τονισω οτι δεν εχω μπαλκονι(φανταζομαι στη μπανιερα θα βουλωσουν ολα)!αυτο το λεω σε περιπτωση που η αμμος πρεπει να πλυθει.ενα βρασιμο θα αρκουσε;ακομα και ψησιμο στον φουρνο;καποιο "κολπο" για το πλυσιμο της;

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη XrhstosT : 03-07-16 στις 12:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries