Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 09-04-11, 10:20
Το avatar του χρήστη georod7
georod7 Ο χρήστης georod7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: Χανιωτης "σογαμπρος" μενω Κομοτηνη
Μηνύματα: 329
Προεπιλογή

εγω παντως εχω ενα να προσθεσω σαν παρατηρηση για τα πμ!!!πιστευω κι εγω οντως οτι θα πρεπει να μειωθει ο χρονος που μπορει καποιος να στειλει γιατι πλεον,δεν ειναι μονο ο λογος των αγγελιων που στελνουμε ενα πμ.θελουμε π.χ. να ρωτησουμε καποιον κατι, να χαιρετησουμε ενα φιλο, να σχολιασουμε κατι βρε αδερφε.δεν ειναι ενα forum καινουργιο με 100-150 ατομα που ο καθενας προλαβαινει να διαβαζει τα μηνυματα ολων κ.τ.λ αλλα ειναι ενα forum με 5322 ατομα που ενταξει πολλα ειναι ανενεργα αλλα παρα πολλα αλλα ειναι ενεργα και θελουν λυσεις στα προβληματα τους και που μερικες φορες δε θελουν να δημοσιοποιησουν ενα θεμα γιατι δεν το θεωρουν σημαντικο ή ντρεποντε σαν αρχαριοι...ή πολλα πολλα αλλα!
τωρα για τις αγγελιες ασφαλως και βοηθουν γιατι προτρεπουν και πολλους αρχαριους να εξοπλισουν καταλληλως το ενυδρειο τους γιατι αμα π.χ. ο αλλος δει οτι πωλειται εξοπλισμος co2 και δεν ξερει τι ειναι αυτο θα κατσει να ψαξει να κανει να ρανει,δηλαδη με λιγα λογια μας κανει καλυτερους "πατερες/μητερες" και "κηπουρους" !!!
ασε και που το οικονομικο ειναι ενα θεμα την σημερον ημεραν!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01383 seconds with 11 queries