Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #68  
Παλιά 16-11-14, 02:26
EYH_SANTORINI Ο χρήστης EYH_SANTORINI δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-03-2013
Περιοχή: ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ παρα πολυ για τις συμβουλες σου οσο για αυτο με τα φυτα ειναι το μονο σιγουρο οτι 8α βαλω...
1ο προβλημα : στο νησι δεν εχει καποιος λιμνη και δεν ασχολειται κανενας συνεπως αγνοια και φυτα πουθενα γενικα δλδ οτι εχει να κανει με λιμνη δεν βρισκω τπτ...
2ο προβλημα : οτι παρω θα πρεπει να το φερω απο Αθηνα (εγω σπουδαζω Αθηνα κατεβαινω ομως στο νησι αρκετα συχνα)
Γενικα σκεφτικα να φτιαξω τη φιλτραρινση με τα βαρελια ειδα αρκετα βιντεακια και επειδη ειμαι γυναικα και δεν μπορω να κανω και την κατασκευη αυριο θα μιλησω με τον υδραυλικο μας να του εξηγησω το τι πρεπει να κανει...... το μονο που μου μενει ειναι να ψαξω να βρω τα υλικα που θα βαλω...... θα βαλω νουφαρα μεσα γιατι μου αρεσουν τα ανθη τους αλλα και αλλα φυτα.... οσο για αυτο που ειπες για να παιρναει πρωταα το νερο απο τα φυτα και μετα να καταλιγει μεσα σκεφτικα το εξης και αν ειμαι λαθος μου το λες το τελευταιο βαρελι πριν καταλιξει το νερο στη λίμνη να εχει μεσα φυτα....
εσυ αν μπορουσες μονο σε παρακαλω πολυ να με βοηθησεις γιατι εχεις και παραπανο γνωσης στο να βρω μια λαμπα uv.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Artemisia : 26-02-16 στις 00:04
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 11 queries