Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 16-05-08, 22:46
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Λοιπον Ακη!
Κατ'αρχην συγχαρητηρια για την δουλεια που εκανες, στο κατασκευαστικο κομματι και μονο που κανεις κατι μονος (ο Καθενας) ειναι αξιοζηλευτο και αξιοθαυμαστο, και φανταζομαι με τι ικανοποιηση το βλεπεις αυτη τη στιγμη.
Βεβαια ειναι λιγο σαν μακαροναδες τα καλωδιακια σου, αλλα ειναι θεμα εξασκησης σιγα σιγα θα βελτιωθεις.

Τωρα για το ενυδρειο σαν στησιμο aquascaping θα σε απογοητευσω, ελπιζω οτι μαλλον εχεις παρανοησει καποιες εκφρασεις, αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι ειναι λογω του οτι ακομη δεν εχεις εντρυφησει στην φιλοσοφια του "natural look".
Οταν λεμε φυσικο συνορο αναμεσα στις δυο περιοχες δεν εννοουμαι μια σειρα σκουρες πετρες κολλημενες στον πατο του ενυδρειου, θα υποθεσω οτι μονο διαβασες και δεν προσεξες τις φωτογραφιες, το αντιθετο δηλαδη απο το συνηθισμενο!
Φυσικο συνορο ειναι κατι σαν αυτο
Ειναι η μεσαια πετρα εδω

Πρεπει να ριξεις αρκετο διαβασμα ακομη, πιστευω μολις δεις την συμπεριφορα των υπεροχων αυτων μικρων ψαριων θα αρχισεις να μπαινεις στην δικη μου(μας) φιλοσοφια. Πρεπει να με κανεις περηφανο!

ΤΙΡ: Ψαξε για βιοτοπους Tanganyika

Keep Walking!!!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries