Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 21-02-16, 21:38
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cohiba Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα ειναι στη μπανιερα μαζι μεενα κοι ακομη κι ενα χρυσοψαρο ...
Ταιζω πελλετ που επιπλεουν και νιφαδες τρεις φορες την ημερα και παρα μερα ριχνω και ενα χαπι σπιρουλινας ελληνικης ....
Τωρα για την σπιρουλινα εχω καποιους ενδιασμους γτ ειναι ενα χαπακι σαν ασπιρινη διαλυεται σχετικα γρηγορα αλλα σε τοσο μικρα κομματακια ωσαν χονρη πουδρα που δν ξερω κατα ποσο τελικα τρωγεται απο τα ψαρια η απλως επιβαρυνω το νερο :-\
Υγ.: η σπιρουλινα ειναι φαρμακειου ελληνικης παραγωγης απο νιγριτα σερρων και μου την εδωσε ενας φιλος που δεν του αρεσε ...εγω προτειμω του markus rohrer ,οποτε εγινε ψαροτροφη
Θερμοκρασια νερου δεν ξερω ,δεν εχω παρει εξαρτηματα ,μιας και απ οτι εχω διαβασει δεν εχουν θερμοκρασιακες απαιτησεις ....
Αλλα πρινφυγω για το νησι θα παρω ,γιατι κατι μου λεει πως οι μονομαχοι ειναι τοειδος μου ...(ακομα βεβαια διαβαζω γιατι ειναι απαιτητικα ψαρακια )
Αν ταϊζεις καλές τροφές δεν χρειάζεσαι Σπιρουλίνα , ποιες τροφές χρησιμοποιείς ?? Αφου τα ψάρια είναι μεσα και φαντάζομαι έχεις πάνω απο 17 βαθμούς , τάϊζε 3 με 5 μικρά γευματα που καταναλώνονται μέσα σε 3 λεπτά το πολύ . Τα ψάρια σου σε αυτό το μέγεθος πρέπει να τρώνε σωστα και καλά .
__________________
Κάντε τα όνειρα σας πραγματικότητα , η ζωή είναι μικρή
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01371 seconds with 11 queries