Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 28-05-10, 09:05
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

θα απαντισω και εγω
δεν εφαγα καμια πικρα εκτος απο ενα ψαρακι που δεν ετρωγε λογο αρρωστιας με τη βοιθεια του χρηστου π και λιγο αλατι ολα ρολοι τα ψαρια μεγαλονουν με απιστευτο ριθμο
το κολπο ειναι (δε το ηξερα μου το ειπανε και απλα το εκανα ) καθε μερα αλλαγη νερου μονο α/ο και φουλ φαει
ταιζω τα παντα απο καρδια μεχρι μπανανες ολα στο χερι οτι κραταω το τρωνε
τα ψαρια τα πηρα 5,5 εκ και τωρα ειναι 12+ τα εχω απο τον ιανουαριο
εχω 6 ψαρια μονο σε 300 καθαρα λιτρα και τελοσ καλοκαιριου θα παρω ακομα ποιο μεγαλο ενυδρειο 450 η 840 γιατι θελω να τα εχω χρονια χωρις προβληματα
εχω και γεννες
το ph στο 4,9

και κατι που παρατηρισα αυτα τα λιγα χρονια που ασχολουμε με ενυδρεια τα πολλα λιτρα συνχωρουν λαθοι τα λιγα οχι
και κατι ακομα ειχα την εντυποση οτι τα χρυσοψαρα ειναι τα ποιο βρομιαρικα ψαρια ανακαλυψα οτι οι δισκοι ειναι περισοτερο

υγ δεν εχω τιποτα με κανεναν που γραφει στο φορουμ ισα ισα εχω την ορεξη να του πω και 5 πραματα που εμαθα απο αλλου εκτος GAB ολος αυτος ο (καυγας )εγεινε για να μη ταλαιποριθει το παλικαρι σαν εμενα γιατι κακα τα ψεματα καθε μερα αλλαγη νερου δεν ειναι και το καλυτερο .

-------------------------
BORKED

BORKED
δειτε τα δε λεω ψεματα
-------------------------
BORKED αυτο θελετε να φτιαξετε ??? 25 ψαρια σε 400 λιτρα ???? γιατι παραπανω δεν ειναι του εστειλα και μηνυμα να μας πει
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 28-05-10 στις 09:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01796 seconds with 11 queries