Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 16-12-14, 12:44
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Καλημερα παιδια, πηγα πριν λιγο απο κει παλι για να ρωτησω περισσοτερα τωρα με αυτα που ειπωθηκαν εδω.

Εθεσα τις εξης ερωτησεις γραπτως στον κυριο:

-Ποιες ειναι οι διαφορες στο Epsom Salt που εχετε? Το ενα ειναι για εξωτερικη χρηση και το αλλο για ποσιμο, σωστα?
-Ποια ειναι η χημικη συσταση του ενος και ποια του δευτερου?
-Ποια ειναι τα grade τους? Biopharmacheutical? Food? Animal? Industrial?
-Εγω θελω το Epsom Salt ή επταενυδρο αλας του θεικου μαγνησιου που εχει χημικο τυπο MsSO4*7H2O και τιποτα αλλο μεσα.

Παιζει να επεσα σε ασχετο ή λογω της δυσκολιας μου στην προφορικη επικοινωνια, δεν μπορουσε να μου απαντησει καθαρα στις ερωτησεις που του εκανα.

Αυτο που καταλαβα παντως ηταν οτι το φτηνο το προμηθευει για ενυδρεια (μου το τονισε δυο τρεις φορες) και οτι το ακριβο ειναι απλα πιο καθαρο απο το φτηνο. Μου ειπε οτι η χημικη συσταση και των δυο ειναι ιδια (δεν μου φανηκε σιγουρος σε αυτο) και οτι για να βρει τις χημικες συστασεις και για τα πιστοποιητικα τους (για τα grade τους) επρεπε να το ψαξει στο ιντερνετ και οτι δεν μπορουσε να το κανει εκεινη τη στιγμη.

Οποιος συνχομπιστας εχει χρονο και διαθεση, να επικοινωνησει τηλεφωνικως ή να παει απο κοντα εκει να τους ρωτησει για τα παραπανω, μηπως και καταφερει να παρει καλυτερες πληροφοριες απο μενα. Και ενημερωνει εδω στο θεμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries