Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 17-06-09, 21:27
Το avatar του χρήστη gmanes
gmanes Ο χρήστης gmanes δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-02-2009
Περιοχή: Ηράκλειο - Κρήτη
Μηνύματα: 387
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 3r4ndo Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω 30 φυλλα 1.20 επι 2.50, το ενα που θα χαλασω δεν θα μου λειψει, δεν ειναι ψημενα και κοβονται (τα μισα τα εχω κοψει στα δυο μονος μου γιατι δεν ειχα που να τα βαλω).

Δεν ξερω για το υψος, μου αρεσε η ιδεα του χαμηλου για αισθητικους λογους και ειχα υποψιν και το οτι οι μονομαχοι ζουν σε ρηχα νερα

Το ενυδριο αυτο ειναι περα απο ενα καλυτερο σπιτι για τον ψαρη μου, μια εμπειρια για το επομενο. (εχω αρκετο ελευθερο χρονο και προβλεπεται να αυξηθει καθως ειμαι στα προθυρα χωρισμου, κατι θα πρεπει να κανω και δεν ειμαι πολυ του εξω)

Οποιαδηποτε γνωμη και ιδεα για πατεντα ειναι απολυτα δεκτη και κατα πασα πιθανοτητα θα εφαρμοστει εαν αυτο ειναι θετικο για το ενυδριακι!!

Θέλω κι εγώ !!!!

Έχεις σκευτεί τι θα κάνεις με το καπάκι ?? Εγώ έφτιαξα ένα από plexi αλλά αν το έκανα τώρα μάλλον θα το άφηνα χωρίς καπάκι, απλώς δε θα το γέμιζα μέχρι πάνω... Για αυτό σου είπα και για το ύψος...

Κι εγώ για την εμπειρία το έκανα, και για να ξέρω πως να κάνω το επόμενο Και δε το έχω μετανιώσει, οπότε θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα να το κάνεις κι εσύ...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01503 seconds with 11 queries