Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 22-10-09, 17:06
harmiller Ο χρήστης harmiller δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-10-2009
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και τη βοηθεια σας.. Τηλ. σημερα στον Ερμη για πετρες, εμαθα το ωραριο και ελπιζω οτι Σαββατο πρωι θα παω απο εκει και θα βρω κατι που να μου αρεσει. Οσο για την αμμο τωρα ειμαι σε διλημμα για το αν πρεπει να κρατησω την καφε που εχω αγορασει ή να παρω απο Ερμη μια αλλη πιο ανοιχτοχρωμη.. Ποιο χρωμα αμμου θεωρειται πιο "βιοτοπικο"?
Οσο για τα ψαρια τωρα οταν λετε για χαρεμι, για ποσα ψαρια μιλαμε? Ενα αρσενικο και 5 θηλυκα ας πουμε ειναι καλα ή μπορω και παραπανω? Θα μπορουσα να εχω μονο αρσενικα ή μονο θηλυκα? Ποιος ειναι ο μεγιστος αριθμος ψαριων που μπορω να χρησιμοποιησω στο ενυδρειο μου? Mεταξυ Labidochromis και iodotropheus και με δεδομενο οτι δεν τα εχω δει απο κοντα παρα μονο απο φωτογραφιες στο google, ποια ειναι πιο ομορφα και πιο ζωηρα στο ενυδρειο? Αφου θα βαλω ενα ειδος μονο καλο θα ηταν να μπορουσα να βαλω καποια που να εχουν ωραια χρωματα, ζωηραδα και να εχουν διαφορετικα χρωματα αρσενικο - θηλυκο (για να σπαει η μονοτονια).
Πιστευετε πως αν το εκανα Τανγκανικα θα ειχα περισσοτερες επιλογες σε ψαρια, τοσο σε ειδη οσο σε αριθμο? Το Μαλαουι νομιζω εχει πιο ομορφα ψαρια αλλα η αληθεια ειναι πως δεν εχω ψαξει καλα και αυτα της Tανγκανικα. Ισως εχουν εξισου ομορφα χρωματα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01363 seconds with 11 queries