Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #86  
Παλιά 01-11-10, 20:55
kws Ο χρήστης kws δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-09-2010
Περιοχή: n.smyrni
Μηνύματα: 291
Προεπιλογή

[QUOTE=thanasis76;502060]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kws Εμφάνιση μηνυμάτων

δεν μπορω να σε πιστεψω γιατι μας λες αλλες μετρισεις την μια και αλλες την αλλη... και να τονισω πως οι δευτερες μετρησεις ηταν αυτες που σου ζητουσαμε να εχεις...
ακομα οι μερες ( 20 ) ειναι πολυ λιγες για να εχει στρωσει...
αν κατα τα αλλα νομιζεις εσυ οτι εχει στρωσει εγω δεν εχω καποιο λογο να σου πω να μην βαλεις ψαρια...

περα απο το no3 που εχτες ειπα οτι ειναι 10 ολες οι αλλες μετρησεις ειναι κανονικες. εχτες ηταν ενα τονο πιο ανοιχτο και ηταν και βραδυ σημερα ειχε σκουρινη ΛΙΓΟ και ειχε και το φως του ηλιου. μου εκανε εντυπωση μαλιστα και το ειδα αρκετες φορες. εχτες μπορει να μην το πηρα χαμπαρι και να μου επεσε μια σταγονα παραπανω. θα κανω και αυριο το πρωι μια μετρησει για να σιγουρευτουμε αλλα δεν εχω κανενα λογο να κοροιδευω γιατι αμα το κανω αυτο δεν κοροιδευω εσας αλλα τον εαυτο μου. το μονο που θελω ειναι να εχω ενα υγειες και ομορφο ενυδρειο για αυτο το ξεκινησα απο την αρη αλλωστε. δεν με νιαζει μια και δυο βδομαδες μπρος η πισω. το <<ζουμι>> που πολυ το θεωρουν αχρηστο εγω εβαλα δυο δοσεις και σε μια βδομαδα στρωθηκε. τι να σας πω.... μετα τι μεγαλη αλλαγη μετα θα πρεπει να μετρησω και μετα απο ποση ωρα θα μπορω να βαλω ψαρια?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01340 seconds with 11 queries