Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 25-05-11, 00:50
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Ενα ευχαριστω σε οσους μπηκαν στον κοπο να σχολιασουν.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτα ειναι ξεφευγεις απο της κατσαριδες γκουχου γκουχου γαριδες ηθελα να πω
Οι γαριδες μενουν στο 200αρι τους.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsilojohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν αντεξες τελικα βρε μπαγασα εεεε?
Και μην κοροιδευεις τον κοσμο οτι θελεις ευκολα ενυδρεια...απλα θελεις ΚΑΙ ευκολα ενυδρεια.
Πανεμορφα ψαρακια..
Σωστα ! Περαν του 1 aquascape και του γαριδαδικου , εννοω οτι μονο ενα ακομη ενυδρειο μπορω να συντηρησω και αυτο θελω να ειναι ευκολο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραιο !!!!!

Πολυ καλη χρηση της κουμουτσας , εχμ συγνωμη εννοω ξυλο , αλλα αυτα τα συγκεκριμενα ξυλα και τα μοπανι δεν τα παω μια Ουτε κι εγω αλλα ηταν τζαμπα , δωρακια φιλων και ο τροπος που μπηκαν και με τα φυτα που θα μεγαλωσουν και θα τα καλυψουν με τον καιρο , θα ενσωματωθουν μια χαρα

Ωραια και τα ψαρια που διαλεξες


Μια απο τα ιδια και εγω , τερμα τα μαλακαα νερα και τα ακριβα / ενεργοβορα ενυδρεια , Αφρικη και Κεντρικη Αμερικη που θελουν δροσερο νερακι ,και κινουμαι και εγω προς τις ζουγκλες με αλγες
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από petros Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ καλο αποτελεσμα Αλεξανδρε.
Τωρα λογω της κρισης τα "ευκολα" ενυδρεια θα φορεθουν πολυ
Παιδια ωραια τα ψαρια μαλακου νερου, συνηθως ειναι και τα πιο ομορφα, αλλα υπαρχουν και πολυ καλες επιλογες σε ψαρια που κανουν σε νερο δικτυου. Τα paradise δεν υπολειπονται ουτε σε χρωμα ουτε σε συμπεριφορα απο καποιες νανοκιχλιδες ας πουμε..
Οπως λεει ο fishme , Αφρικη, Κ.Αμερικη και συμπληρωνω και Ασια, δινουν πολυ ωραιες επιλογες για βιοτοπικα με νερο δικτυου.
Ειναι κακο το χομπι να σε κουραζει. Υπαρχει κινδυνος να το εγκαταλειψεις αν πεσεις με τα μουτρα. Καλυτερα ολα με μετρο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tsagos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασε τα βαρέθηκα!!!

Μια ελπίδα είχαμε και εμείς να δούμε καποιον Έλληνα ψηλά σε διαγωνισμούς !

Να παω να σου αγοράσω 1 δικιλη;;

Η αμμος πανω στην μος ; Για βάρος μεχρι να πιαστεί;
Ναι η αμμος ειναι για βαρος , σωστα το προσεξες. Οπως ειπα στηθηκε μεσα σε μια ωριτσα το ενυδρειο και τα φυτα τα σφηνωσα οπως οπως.
Το aquascape δεν το παραταω με τιποτα ομως.Ουτε και τους διαγωνισμους. Αν ειναι να μεινω καποια στιγμη με ενα μονο ενυδρειο, αυτο θα ειναι aquascaping tank. Για μενα η καρδια του χομπι μου ειναι εκει και οχι για τις διακρισεις που λες, αλλα γιατι μου αρεσει πολυ το συγκεκριμενο στυλ και μου χαριζει ακριβως εκεινα τα συναισθηματα που πρεπει να σου δινει η διατηρηση ενος τετοιου ενυδρειου.

Παράθεση:
ωχ, καταλαβα...συντομα σε βλεπω και στα νταμαρια...
εχω να σε προμηθευσω με οποιαδηποτε απο τις 3 λιμνες...
Οχι Πανο... οχι ακομα. Μου αρεσουν καποια ειδη απο Τανγκανικα αλλα θελουν πολυ μεγαλο ενυδρειο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,20876 seconds with 11 queries