Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #67  
Παλιά 13-05-15, 21:57
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

παιδια καλησπέρα!περιμενω μες την εβδομαδα που θα ερθει το σκιμμερ την αντλ.επ. τους 3κυκλ/τες τον θερ/τη.μενει ο ελ.θερ/σιας να αγορασω και η αντ.οσμωση που ακομα δεν ξερω πια να παρω για τα λιτρα μου.υπερ/ση θα φτιαξω τύπου Bean Animal(αν τα καταφερω)αφου παω στον σταματιου(στο ποταμι)για να παρω όλα τα υδρ/κα.σας παρακαλω πειτε μου εάν ξεχναω κατι από βασικο εξοπλισμο.1η απορια* αυτόματη αναπληρωση(μου ειχε "δειξει"μια ο kostas αλλα είναι(φτιαχτω μονος σου)και φοβάμαι εάν το "επιχειρησω" να το κανω το πιο πιθανον ειναι να κανω θαλασσα το σαλονι του σπιτιου!υπαρχει τιποτα σε ετοιμη λυση?2η απορια*οι τρυπες της υπερ/λης στο ενυδρειο πρεπει να είναι 3 και μια για την αντλια επ.στο πλαι δεξια?3η απορια*το κεντρο στις τρυπες ποσα εκατοστα κατω πρεπει να ειναι από την κορυφη του ενυδρείου?4η απορια*το "μπαλκανι"της υπερ/σης μπορει να ειναι από πλεξ/γκλας?και εάν ναι με τη σιλικονη η κολα κολλαει το πλεξ με το γυαλι?5η απορια*η κορυφη της καθετης πλευρας του "μπαλκονιού" της υπερ/σης ποσα εκατοστα πρεπει να ειναι από από την κορυφη του ενυδρείου?sorry αμα σας ζαλιζω αλλα ειστε η μονη βοηθεια που εχω(εν τω μεταξυ μου εχουν βγει τα ματια να διαβαζω)εχω αγχωθει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01311 seconds with 11 queries