Θέμα: Doberman....
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 23-02-11, 16:51
Το avatar του χρήστη kwstas_original
kwstas_original Ο χρήστης kwstas_original δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-11-2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.672
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kwstas_original Send a message via Skype™ to kwstas_original
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από amalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως γινεται να χαλαει καποιος τοσα χρηματα για να φτιαξει δεξαμενες και ενυδρεια και οταν φτανουμε στο σκυλο που θα μας συντροφευει για τουλαχιστον 10 χρονια να στρεφόμαστε σε byb με αμφιβολου ποιότητας και υγειας κουτάβια??? Ποτε δε θα το καταλάβω...

Ο Βασίλης Κουνέλας είναι ο καλύτερος εκτροφέας της φυλής κατα τη γνώμη μου στην Ελλάδα με τρομερές γνώσεις και εξαιρέτικα σκυλιά. Εσυ παρόλαυτα προτιμάς να δώσεις 600 ευρώ σε εναν αδαή, ανεύθυνο για να αποκτήσεις ένα σκύλο που θα "μοιάζει" με ντομπ μορφολογικά και στο χαρακτήρα αλλα ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.
Πριν σε πιασει το πατριωτικο σου, η μεγαλη σου απορια εχει ηδη απαντηθει:
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ομως το σκυλι δεν προοριζεται για εμενα, θελω να το κανω δωρο στον πατερα μου που επαθε λοξα με αυτο το ειδος τελευταια.
Αυτος εχει τη λοξα με τα 4ποδα, εμενα μου αρεσει οτι κολυμπαει
Μπορει να ειναι οτι θελει ο Κουνελας και ο καθε Κουνελας, εγω 3 χιλιαρικα δεν του δινω!
Δεν ειναι μονο χρηματικο το θεμα, μιας και λιγες φορες τα εχω λυπηθει οταν ειναι για την καψουρα (χομπυ).
Ειναι οτι ειναι κοροιδιστικα λεφτα τα οποια σε μενα δεν θα πιασουν τοπο γιατι δεν παω για κυπελα!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από amalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή επιλογή ευχομαι... και δεν εχω ντομπ, ούτε ειμαι μπατζανάκισσα του εκτροφέα...
Οτι και να εισαι να'σαι καλα!
Σκυλι εχει βρεθει αλλωστε...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01473 seconds with 11 queries