Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 25-05-12, 20:02
Το avatar του χρήστη Αντωνης Πατρα
Αντωνης Πατρα Ο χρήστης Αντωνης Πατρα δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-06-2011
Περιοχή: πατρα - βασιλικο
Μηνύματα: 297
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gvergyris Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν εφτασα σημερα το πρωι στο γραφειο (στη δουλεια το εχω το ενυδρειο) δεν πιστευα στα ματια μου με αυτο που ειδα: Και τα 3 apple snails που ειχα στο ενυδρειο ηταν πεσμενα κατω στο πατωμα! (το ενυδρειο μου ειναι ανοιχτο). Χωρις να ξερω αν ειναι ακομα ζωντανα τα εβαλα σε ενα ποτηρι (για να μη γεμισω το ενυδρειο με αμμωνια αν ηταν νεκρα) και ευτυχως μετα απο καμμια ωρα αρχισαν και τα 3 να κουνιουνται. Εβαλα προς το παρον απο πανω ενα τουλι κα απο βδομαδα θα φτιαξω ενα κομματι plexy glass. Ειχα διαβασει οτι αν ειναι ανοιχτο το ενυδρειο υπάρχει κινδυνος αλλα και τα 3 μαζι!!! Υπάρχει περιπτωση να κανανε προσπαθεια για ομαδικη μεταναστευση για να γενησουν ή για να συνοδευσουν αυτο που παει να γεννησει ή κατι τετοιο; Ξερει κανεις;
αυτο το εκαναν και τα δικα μου σε ενα συγκεκριμενο ενυδρειο καθε φορα που εκανα αλλαγη νερου.. εσυ εκανες καμια αλλαγη νερου την προηγουμενη? αν ναι τοτε κατι συμβαινει με την προσαρμογη τους στο φρεσκο νερο
__________________

Μπορεις να πας πιο μακρια με μια ευγενικη λεξη και ενα πιστολι,παρα με μια ευγενικη λεξη μονο.’ Al Capone
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries