Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 02-04-08, 00:20
sagoth Ο χρήστης sagoth δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-02-2008
Περιοχή: nikaia
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

οποτε toli η προτροπη που μου δινει ο προηγουμενος φιλος καταλαβαινεις οτι ειναι ανθρωπινος αδυνατη να πραγματοποιηθει.Anyway......
συμφωνω με αυτα που λες σχετικα με την κυριαρχια.οπως συμφωνω και με τη θηλυκια aulonocara η οποια σε βαθος χρονου δεν θα εχει βιοσημοτητα εκει μεσα.ομως τι σε κανει να πιστευεις οτι το lethrinops h aulonocara η ακομα και το borleyi ειναι ψαρια θηρευτες?τα συγκεκριμενα ειδη ακομα και σ ενα ενυδρειο 1000 λιτρων δεν θα ειχαν καμια τυχη να επιβιωσουν αναμεσα σε πραγματικους θηρευτες(nimbochromis,dimidiochromis,aristochromis ,champsochromis, κλπ).κι αν επιβιωναν θα ηταν συνεχως κυνηγημενα και παραγκωνισμενα σε γωνιες και λαγουμια.μακαρι να ειχα τον χωρο να εχω ενα συστημα 750 λιτρα.εχω την εντυπωση ομως οτι εχω κανει μια καλη προσπαθεια με βαση το συστημα που διαθετω.μπορει να μη δω απογονους ευελπιστω ομως να δω καποια νεαρα ψαρια να τριπλασιαζουν το μεγεθος τους(γνωριζοντας εκ των προτερων οτι δεν θα αναδειξουν ισως ποτε τον πληρη χρωματισμο τους ελλειψη θηλυκων)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 11 queries