Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 07-05-09, 22:07
Το avatar του χρήστη ΚΑΛΥΜΝΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ Ο χρήστης ΚΑΛΥΜΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-05-2009
Περιοχή: ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΔΩΔ/ΣΑ
Μηνύματα: 86
Προεπιλογή

Παράθεση:
Από ότι καταλαβαίνω Kyriako αν περιμένεις να μάθεις και μετά να πάρεις το ενυδρείο σου, θα έχουμε βγει και οι δύο στην σύνταξη (αν υπάρχουν ταμεία τότε....).
Διαβάζω-διαβάζω και κάθε φορά κάτι άλλο προκύπτει.
Ο Aber έχει τελικά απόλυτο δίκιο "υπομονή πολύ υπομονή"......μέχρι να βγει η ψυχή μας.
Υπομονή πολύ υπομονή πρέπει να κάνουν μαζί μας και οι έμπειροι, και ας γράψουμε και καμιά βλακεία παραπάνω. Γιαυτό ΠΑΛΙΟΙ πρέπει να έχετε περισσότερη υπομονή μαζί μας, να είστε πιο λεπτομερείς στα γραφόμενα σας και να δίνετε πιο σαφές (για εμάς του νέους) απαντήσεις, όχι βέβαια ότι δεν το κάνετε, προς θεού. Αλλά πρέπει να έχετε κατά νου την σύγχυση του νέου στα καινούρια πράγματα γιαυτόν και ότι τίποτα δεν εννοείται όλα πρέπει να γράφονται με Υπομονή πολύ υπομονή .
Kyriako πρέπει να το τολμήσεις πιο γρήγορα. Σε παραπέμπω σε ένα διαφημιστικό της EUROBANK με έναν ηλικιωμένο που περίμενε χρόνια για να αγοράσει μια μηχανή και όταν τελικά την πήρε δεν μπορούσε να ανέβει λόγο προχωρημένης ηλικίας. Πρόσεχε όμως τις σούζες...............................

Παιδιά το θέμα αρχίζει και παίρνει ;;;;;;;;;; διαστάσεις. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ που κάνω στον εαυτό μου δυνατά να για να την ακούσετε. ΣΑΣ ΦΩΝΑΖΩ (και κάποιοι άλλοι) ΔΥΝΑΤΑ .......ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.........ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ, μιλάτε απλά και κατανοητά, διευκρινήσεις στις ορολογίες δεν ξέρουμε αυτά που ξέρετε εσείς, όπως και εσείς δεν ξέρεται αυτά που εμείς είμαστε εξειδικευμένοι και έμπειροι............Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΜΙΔΗΣ ΣΤΟΥ ΚΑΦΕΔΕΣ........ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΎ ΜΟΥ και λυπάμαι μόνο τα καημένα τα ψαράκια, και ότι το χόμπι αυτό θα χάσει μια φιλότιμη προσπάθεια να το προσεγγίσουμε..............Νομίζω ότι κάπως έτσι ξεκινούν οι άσχημες εμπειρίες που μας κάνουν να τα παρατάμε. ΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΒΟΉΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ .......ΥΛΙΚΡΙΝΑ.........
Δεν ξέρω αν ο διαχειριστής μπορεί να έχει πρόσβαση στα γραφόμενα........θα ήθελα την άποψή του.
__________________
Το θέμα είναι να είσαι άνθρωπος, το τίμημα όμως μεγάλο.........Δώστετα όλα και μην περιμένεται τίποτα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02054 seconds with 12 queries