Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 11-12-10, 16:05
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Και ποιός κούρασε ποιόν, είναι ένα ερώτημα, εσύ ξέθαψες αυτό το θέμα μετά από 40 μέρες, απαντώντας στον εαυτό σου, αφού εσύ ήσουν ο τελευταίος που είχε γράψει στις 2/11.
Σου παραθετω τι εγραψα πιο πανω για ποιο λογο, αν δεν το προσεξες:
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειδα απο λινκ σε αλλο τοπικ ανακριβείς πληροφοριες που δεν ειχα προσεξει πχ στο 6ο ποστ τον πινακα.
Παράθεση:
Δεν ήταν αυτός ο στόχος, συνεχίζω να σου απαντάω για να ενημερωθούν σωστά οι υπόλοιποι που έχουν μικρότερο κόλλημα με την eheim απ' ότι εσύ.
Αυτος ειναι ο λογος που ξαναεφερα το θεμα πανω. Δεν ενημερωνεις. Παραπληροφορεις.

Παράθεση:
Μα ποιός είπε ότι δεν έχει μπαστούνια??
Οταν μου βαζεις στον συγκριτικο πινακα οτι πρεπει να αγορασω και Installation kit, σημαινει οτι δεν εχει και ειναι ελλειπες σαν εκδοση.
Για το αν ειναι επαρκες ή οχι το μαμισιο σετ εισαγωγης εξαγωγης, εχεις παγκοσμιως πρωτοτυπια αποψης, αφου ολοι αυτο εχουν στα φιλτρα τους και οποιος αγορασε εξτρα το εκανε για θεμα χρωματος κατι που δεν χρειαζεται αν ξερεις να στηνεις σωστα το ενυδρειο και να κρυβεις τον εξοπλισμο αφου δεν ειναι μονο οι σωληνες που φαινονται.
Δεν θα μπω στο τριπακι να συγκρινω ποιοτητα με το κινεζικο. Αυτο ειναι θεμα του καθενος που θα τα δει απο κοντα και θα τα δουλεψει (για λιγο καιρο).

Παράθεση:
Εγώ έχω, εσύ έχεις κι εκφέρεις γνώμη??
Βεβαιως ειχα.

ΥΓ Γιατι νοιωθω στην συγκριση των φιλτρων σαν να βλεπω ματς Barcelona - Pao?
(.......και εσυ να εισαι δημοσιογραφος του derby)
-------------------------
Ξαναλεω: γραψε τα στοιχεια σου που εμφανως δειχνουν τις πολυ καλες τιμες των κινεζικων και του εξοπλισμου τους αλλα μη δινεις λαθος στοιχεια για τα αλλα φιλτρα.
Χανεις της αξιοπιστια της κρισης σου ετσι.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 11-12-10 στις 16:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 11 queries