Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #68  
Παλιά 11-12-10, 15:39
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
...Αλλο αυτο και αλλο δεν εχει μπαστουνια και πρεπει να αγορασω εξτρα και να μου ανεβαζεις την συνολικη τιμη του φιλτρου.
Μα ποιός είπε ότι δεν έχει μπαστούνια?? Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις ότι το άλλο έχει τέτοια καλά μπαστούνια στα 41 ευρώ, ενώ η eheim τα πουλάει εξτρά??
Και δεν σου λέω να κάνεις αναβάθμιση, θα ήσουν κορόϊδο αν έδινες 35 μόνο για τα μπαστούνια, όταν τα παίρνεις με 41 και σου βγαίνει το Κινέζικο 6 ευρώ.
Δεν ανεβάζω την τιμή του eheim, κατεβάζω του Κινέζου κι επιμένω ότι είναι πάμφθηνος. Αν τώρα δίπλα του το eheim μοιάζει πανάκριβο, δεν φταίω εγώ.

Με κουρασες, αλλα δεν με επεισες.
Δεν ήταν αυτός ο στόχος, συνεχίζω να σου απαντάω για να ενημερωθούν σωστά οι υπόλοιποι που έχουν μικρότερο κόλλημα με την eheim απ' ότι εσύ.
Και ποιός κούρασε ποιόν, είναι ένα ερώτημα, εσύ ξέθαψες αυτό το θέμα μετά από 40 μέρες, απαντώντας στον εαυτό σου, αφού εσύ ήσουν ο τελευταίος που είχε γράψει στις 2/11.

ΥΓ εχεις σε κανενα ενυδρειο σου κινεζικο φιλτρο να λειτουργει?
Εγώ έχω, εσύ έχεις κι εκφέρεις γνώμη??


Δεν σου ξαναπαντώ σ' αυτό το θέμα, κουράστηκα και δεν βλέπω αντικειμενική αντιμετώπιση.

Μόνο στον Maikl θ' απαντήσω, που όπου νάναι θα πάρει το μέρος σου (μάλλον της eheim).
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01705 seconds with 11 queries