Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 29-05-10, 00:02
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Να πω την δικια μου πρώτη σοβαρή επαφή με το φόρουμ.

Ήμουν έτοιμος να παρατήσω το φόρουμ και να πάω να κάνω ότι με φωτίσει ο θεός και αυτό γιατί ότι και να έλεγα άκουγα έχεις πολλά ψαριά έχεις αμμωνία έχεις αυτό έχεις εκείνο. Με αποδείξεις τους έδειχνα ότι δεν είχα κανένα από αυτά που έλεγαν και ο λόγος που έμενα στο φόρουμ ήταν για να αποδείξω σε κάποιους ότι αυτά που έλεγαν ήταν βλακείες. (ενδεικτικά τότε ένα χρυσόψαρο διάβαζα ότι ήθελε 30-40 λίτρα μετά από 6 μήνες ακούω 60-80λιτρα. Μου έλεγαν ότι λόγο μεγάλης ιχθυο φόρτισης και επειδή έκανα αλλαγές κάθε 15 μέρες θα έχω αμμωνία και νιτρικά στον θεό με τεστ τους έδειξα ότι δεν έχω)
Κάπου εκεί γνωρίζω τον bokosta και την γυναικά του ξαφνικά βλέπω ένα άλλο πρόσωπο του φόρουμ αυτό που εδω στην Θεσσαλονίκη λέγετε Παρεα. και ήταν ο μονός λόγος που έμεινα μετά γνώρισα τον χάρη τον Πάνο τον Στέφανο και άλλα παιδιά μέσα από τις συναντήσεις αλλά και στα σπίτια τους.
Τώρα εάν έχω κάποιο θέμα παίρνω τηλ κάποιον (99,9% τον Κώστα) και κάνουμε μια ωραία κουβέντα γιατί εάν κάνω ένα ποστ εδω ότι δεν πάει καλά η ανουμπια θα με κράξουν γιατί έχω 50 ψαράκια σε 120λιτρα

Haris samos χωρις να εχω κατι μαζι σου δεν εχει σκεφτει γιατι εχουν ξεκινισει τετοιες συζητησεις 2-3 φορες με αφορμη εσενα μηπως κανεις κατι λαθος???
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries