Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 17-12-15, 02:32
Sakisdraminos Ο χρήστης Sakisdraminos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-03-2011
Περιοχή: Φίτζι,Σούβα
Μηνύματα: 5.282
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregkn73 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σάκη δεν σκοπεύω να σταματήσω τις αλλαγές ,ούτε σκοπός του θέματοςνα δείξει οτι δεν είναι σημαντικές. Εξάλλου αν δεις στο θέμα του νανοιυ μου, περισυ που λόγω χαλια καιρου δεν μπορεεσα να αλλαξω νερο για 26 μολις ημερες, κόντεψε να τουμπαρει το ενυδρειακη, χωρις να εχω θρεπτικα, και ακομη προσπαθω να καταλαβω γιατι!

αλλά αν κάποια ενυδρεία έχουν πολύ καλά αποτελέσματα χωρίς αυτές, να δουμε πως είναι δυνατόν, και να καταλάβουμε καλύτερα την χημεία των ενυδρειωννυφαλου. Εσυ πως εξηγεί αυτός ο Ινδονήσιος τα κατάφερε τόσο καλά χωρίς αλλαγές; Δεν σου δημιουργούνται πολλές απορίες στις οποίες θα ήθελες απαντήσεις; Σε εμένα προσωοπικα μου έκανε τρομερή εντύπωση!
Κοιτα απο αυτο το ενυδρειο που εβαλες το μονο που μου κανει ενυπωση ειναι τα ωραια κοραλια.
Γενικα και χορις να θελω να το παιζω εξυπνος εχω βρει ρουτηνες που μου τεριαζουν και μου αποδιδουν και πολι απλα δεν σκεφτομαι να αλλαξω.
Απο εκει και περα γιανα γονω και λιγο κακος δεν ξερουμε αν αυτο που γραφει το κανει επακριβως.

Τωρα για το θεμα του ενυδρειο με κατανωλης και χορις αλλαγες ακουγετε δυσκολο.
Θα μου ακουγοταν πιο λογικο ακομα και αν εβαζε φουλ οχνοστοιχεια γιατι ειναι και αυτα βασικα στην υγεια κοραλιων-ψαροων
Αλλα βαζοντας απλες σκονες εμποριου με χλοριουχα ασβεστιο-μαγνησιο και χορις αλλαγες και αλλες προσθηκες μου φενετε ακατορθωτο....
ισως ειναι τυχερος..... αλλα καλο ειναι να μην περιμενεις την τυχει να σου φερει αποτελεσμα.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01547 seconds with 11 queries