Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 11-02-18, 15:27
Το avatar του χρήστη Αντώνης
Αντώνης Ο χρήστης Αντώνης δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-01-2018
Περιοχή: Σπάτα
Μηνύματα: 74
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ σημαντική πληροφορία εάν δε το γνωρίζεις είναι τι φίλτρο έχεις και επίσης τι είδος φωτισμού , δλδ άλλο να έχεις 24 watt Τ8 άλλο 24 watt led.

Τα φυτά αφού είσαι στο στρώσιμο δε χρειάζεται να κάνεις κάτι. Προσωπικά θα πρότεινα να βαλεις αγγελία μήπως πάρεις ετοιμο μπόλι από καποιον συνχομπιστα.

Όπως σου είπα βοηθάει εάν βάλεις και άλλα φυτά. Τα πιστια δεν είναι και τα ευκολότερα επιφάνειας, Αλλαγές κάθε πότε κάνεις?

Δεν είναι led το φως, απλό φθορισμού είναι και το φίλτρο είναι εσωτερικό. Τα φυτά"πέθαναν" ή θα ορθοποδήσουν; Την ανούμπια την έβαλα την Παρασκευή και σήμερα είδα ότι έχει βγάλει κι αυτή καφέ στίγματα... Μπόλι έχω πάρε από τον Τάκη και προοδεύει θέλω να πιστεύω.. Αλλαγή δεν είχα κάνει για περίπου 1 εβδομάδα και άλλαξα χτες το 20%...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rottbea Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα.
Υπαρχει καμια περιπτωση να ανακατεψες τον βυθο η να εστυψες υλικα απο φιλτρα μεσα?
Ο βυθός ανακινήθηκε όταν έβγαλα το ξύλο για να δέσω το φυτό πάνω. Άλλο ανακάτεμα δεν του έγινε.. Όσον αφορά στα υλικά του φίλτρου, η απάντηση είναι όχι. Δεν έστυψα τίποτα...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντώνης : 11-02-18 στις 15:27 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01407 seconds with 11 queries