Θέμα: Περί ballast
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 28-07-10, 14:20
sfk Ο χρήστης sfk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-08-2008
Περιοχή: Karditsa
Μηνύματα: 145
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Genirous Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειδικός δεν είμαι, απλώς γνωρίζω κάποια πράγματα και πάντα μαθαίνω. Επειδή οι παράμετροι είναι πολλοί διάβασε αν θέλεις κάποιες πληροφορίες που έχω συγκεντρώσει εδώ προς πληροφόρηση των επίδοξων DIYκηδων. Αν αναγνωρίσεις κάποιο πιθανό λάθος θα με ενδιέφερε να το γράψεις.
"Επιδοξος"??? φυσικα και ειμαι!!!
ΔΕΝ το κανω ομως για αυτοπροβολη. Ουτε για ΚΑΝΕΝΑ οικονομικο οφελος. Οπως ολοι στο τμημα Αquqtek/DIY πιστευω οτι κ συ κ γω λειτουργουμε με βαση τις εμπειριες μας που θελουμε καλοπροαιρετα να τις κοινοποιησουμε ειτε για να μην την πατησουν αλλοι, ειτε για να συνεισφερουμε στο κοινο καλο με τις γνωσεις μας. Βεβαια εκαστος στο ειδος του, καπου ξερω λιγοτερα, καπου περισσοτερα.
* μου ζητησαν αρκετοι με Π.Μ. να τους κατασκευασω κ να τους πουλησω το dimmer για φθοριου/led. Αρνηθηκα ευγενικα. Δεν ειναι του χαρακτηρα μου να βγαζω για πουλημα κατι που θελω να ανηκει σε ΟΛΟΥΣ.
Ουτε εχασα απειρες ωρες μελετωντας σχεδια με σκοπο το κερδος. Αυτη την κατασκευη που εχω εγω και με ικανοποιει η λειτουργια της, θελω να τη μοιραστω και με αλλους. Δεν το κανω λογω επιδειξιομανιας. Στο κατω κατω ανωνυμα γραφω κ δημοσιευω κατασκευες. Και εφοσον καποιοι μου ζητανε τα σχεδια κ τις βελτιωσεις ειμαι προθυμος να "χανω" το χρονο μου γιαυτους
__________________
"Θέλει Γνώση και Τόλμη το DIY-ing"
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries