Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #86  
Παλιά 10-06-18, 03:11
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ζητω μετα το παραπανω ποστ την αποκατασταση της ταξης απο καπποιον διαχειρηστη

https://www.youtube.com/watch?v=nw_NtXbNePA

Πραγματικα ειμαι ηρεμος ανθρωπος ή για να το θεσω καλυτερα...δεν ειμαι ηρεμος αλλα προσεχω πριν γραψω κατι. Αλλα πραγματικα ειναι το μονο που μου ερχεται διαβαζοντας ολο το thead, ενα προς ενα post.

Δεν ξερω τη δουλεια σου, δεν ειμαι ο αρμοδιος να την κρινω γιατι δεν ασχολουμαι με μεγαλες κατασκευες, πραγματικα δεν θα επαιζα με κανενος το ψωμι για να πω κατι αρνητικο στις εποχες που ζουμε, δεν θελω να κρινω κανεναν, αλλα ελεος...υπαρχει μια κοπελα που απ' οτι καταλαβαινω εχει πελαγωσει γιατι εχει ενυδρειο-εφιαλτη στο σαλονι της. Και για αυτο δεν ευθυνεται κανενας απο το φορουμ, περα απο εσενα. Εκτος αν καταλαβαμε ολοι λαθος.



Δεν θα ηταν κακο να παραδεχτεις καποια λαθη και να τα διορθωσεις σιγα-σιγα, παρα να μουλαρωνεις και να εκτειθεσαι. Δεν κανεις καθολου καλο στον εαυτο σου.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dream Waters
Αντε γιατι πολυ τραβηξε το αστειο...Ειχα να ασχοληθω χρονια με αυτο το φορουμ κ μολις συνηδειτοποιησα το γιατι.

Δε βλεπω να εχεις να ασχοληθεις χρονια, παντως, εκτος αν ο χρονος ειναι πολυ διαφορετικος αναμεσα σε εμας και σε εσενα. Αλλα φαινεται και γιατι δεν γραφεις...


Καλη συνεχεια απο εμενα.
__________________
 
Page generated in 0,01820 seconds with 11 queries