Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #66  
Παλιά 09-06-18, 00:56
Το avatar του χρήστη pagokoftis
pagokoftis Ο χρήστης pagokoftis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2013
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 896
Προεπιλογή

Μιας και αναφέρθηκε το όνομα μου...
Σε 850 λίτρα ενυδρείο, 300 λίτρα σαμπ και μικρό είναι????????? Σοβαρα τώρα?? Μακάρι να ήμουν Θεσσαλονίκη και θα το έφτιαχνα από κάτω και με 40 πόντους ύψος.. και με 30 αν με προκαλούσατε!!!
Μπήκα στην ιστοσελίδα σας και ότι υπερχείλιση και αν είδα, στα καλύτερα δείγματα δουλειάς σας προφανώς... ήταν σαν της Νικολέτας!! Τρεις σωλήνες με τρυπουλες να κατεβάζουν όλοι νερό... Αν κάνω λάθος διορθώσετε με!!! Bean Animal ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, σας λέει κάτι?? Επόμενο είναι να θεωρείτε ότι σε 8000 λίτρα επιστροφή δεν γίνεται να είναι αθόρυβο!! Έλα μου που γίνεται όμως!!! Ο μόνος θόρυβος να είναι οι αντλίες και τίποτα άλλο απολύτως!!!
Jebao DCT8000 σε 1.4 μέτρα ύψος, όσο νερό κατεβαίνει, να μην ακούγεται ούτε σταγόνα!!!!
Για τους τρεις τεράστιους σωλήνες Φ50, ειλικρινά ότι και αν πω θα είναι λίγο.............
Το ότι στραγγαλισατε εντελώς την μια σωλήνα για να σιφωναρει με το ζόρι, πώς να το σχολιάσω?? Αφού η διατομή των σωλήνων είναι μεγάλη και δεν γίνεται!!! ΠΩΣ να το κάνουμε δηλαδή??????????????? Είναι ΛΑΘΟΣ!!!!!! Διαφορετικά την ρύθμιση αυτή που με περηφάνεια πλέον δηλώσατε ότι μετά από τοοοοοοσο καιρό κάνατε, γιατί δεν την κάνατε από την ΑΡΧΗ???????
Αφήσατε την γυναίκα με ένα ενυδρείο με τρία χωρίσματα το οποίο ονομασατε sump να κάνει τι??? Εκτός από το ότι η υπερχείλιση σχεδιάστηκε 100% λάθος, και όχι κατά λάθος όπως ανέφερα... Θα έπρεπε η γυναίκα να βάλει τα σφουγγάρια της ΠΟΥ???? Μεσα στο σαμπ αυτό... Στον πάτο?? Όρθια στο πρώτο τζαμί του χωρίσματος?? Ένα απλό καλαθάκι έστω από πλαστική γλάστρα με 10 τρύπες στο κάτω μέρος να περνάει το νερό και να βάλει μέσα τα σφουγγάρια και να μπορεί να το βγάζει να καθαρίζει, δεν μπορούσατε να της φτιάξετε?? Ένα διάδρομο ώστε το νερό να καταλήγει δίπλα στους σωλήνες που κατεβάζουν νερό και εκεί να βρίσκονται και οι αντλίες δεν μπορούσε να γίνει??
Είναι η πρώτη φορά που απαντάω σε άρθρο τόσο έντονα γιατί δεν μπορώ την κοροϊδία και την αδιαφορία από επαγγελματίες...
Δεν είμαι επαγγελματίας για να προσπαθώ να σας λασπολογησω, στην Πάτρα μένω και όσα ενυδρεία έχω φτιάξει τα έχω φτιάξει γιατί έχω αρρώστια με το χόμπι αυτό και προσπαθώ να την μεταδώσω στιυς γνωστούς μου με τον σωστό τρόπο...
Ήμουν ο πρώτος πιστεύω που είπα ότι έχετε κάνει καλές δουλειές.. πιστεύοντας ότι ότι ανθρώπινα λαθη θα τα διορθώσετε... Έλα μου που δεν ήταν λάθη όμως... Αλλά και εκεί μια συγνώμη αρκεί...
Ξαναλέω μακάρι να της την δώσατε στην ίδια...
 
Page generated in 0,01975 seconds with 11 queries