Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 19-02-09, 09:20
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από f_alonso Εμφάνιση μηνυμάτων
OK ευχαριστω ...δεν περιμενα να ειναι τοσο πολυπλοκα τα πράγματα ..και αυτοι που πουλανε τα ψαρια τα πουλανε μονο και μονο για να τα ξεφορτωθουν και να βγάλουν λεφτα ..θα μου πεις αν τα λεγαν ολα αυτα πολλοι λιγοι θα αγοραζαν και αυτοι μαλλον θα γινονταν κλέφτες ..κριμα τα ψαρια καταλήγουν σε ασχετους με το αντικείμενο και ψοφανε .....
Τα πράγματα είναι πολύ απλά και πολύ απλή ρουτίνα χωρίς ιδιαίτερες αλλαγές για όσα χρόνια έχεις το ενυδρείο, με την προϋπόθεση να παρέχεις τις καλύτερες συνθήκες.

Τώρα όσον αφορά για το δεύτερο, προτιμώ να μην το συζητώ καν. Κλέφτες πάντως δεν είναι γιατί εδώ στην Κύπρο έχουμε μια παροιμία που λέει "εγώ στραβώνω τζιε πουλώ τζιε' σύ άμπλεπε τζ' αγόραζε" δηλαδή: Εγώ τυφλώνω και πουλώ, εσύ βλέπε (γνώριζε) και αγόραζε! Πολύ σοφο για την περίπτωση. Αυτοί πουλάνε αλλά εσύ πρέπει να γνωρίζεις τι αγοράζεις και γνωρίζεις εκ των προτέρων τις ανάγκες του.

Το τρίτο, πράγματι είναι κρίμα...χιλιάδες ψάρια στο βωμό της ανεξέλεκτης αγοράς.

Πίστεψε με όμως, ότι σχεδόν όλοι σαν και εσένα έχουμε ξεκινήσει και με τα ίδια ερωτηματικά.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01496 seconds with 11 queries