Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #61  
Παλιά 08-05-14, 20:18
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Michalis... Εμφάνιση μηνυμάτων
Είπαμε πως το χόμπι θέλει υπομονή (και παρατήρηση θα προσθέσω...).
Τα υπολείμματα τροφής να τα αποκλείσεις... δεν μπορεί να είναι εκτός αν ρίχνεις με το τσουβάλι...Κανονικά ρίχνω, οπότε ας το αποκλείσω
Αν κρίνω από την δικιά μου περίπτωση θα στοιχημάτιζα στην άλγη... άστη να κάνει τον κύκλο της και αν φύγει και δεν δεις βελτίωση εδώ είμαστε ποιό κύκλο ρε φιλαράκι;;;; σε ενάμισυ μήνα που παίζει μπάλα στο ενυδείο μου, τρείς τον κύκλο της Γης θα είχε κάνει! Πόσο καιρό παίρνει αυτός ο κύκλος πια;;. Το ξέρω πως είναι εκνευριστικά τα άτιμα αλλά δεν θα μας νικήσουν αυτα μέχρι στιγμής μου έχουν σπάσει τα νεύρα αρα νικήσανε!
Ευχαριστώ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Έχω προσωπικά διαμαρτυρηθεί στον υπεύθυνο της εταιρίας στη χώρα μας γι' αυτό το θέμα... του έχω δώσει μάλιστα και επιστολή που είχα ετοιμάσει για να αποστείλω στην Γερμανία (αφού e-mail ΔΕΝ μπορούσα να τους στείλω... λόγω των ρυθμίσεων της σελίδας τους) εξηγώντας τον λόγο που ο όρος (η μετάφραση του Filter wool... δηλαδή) είναι λάθος. Τώρα που το ξανασκέφτομαι... ΙΣΩΣ θα ήταν καλό να κλείσω εισιτήρια για Γερμανία... να τα πούμε από κοντά!!!!!
2. ΑΝ ξαναδιαβάσεις πιο πάνω... θα δεις ότι... ξεκίνησα με ερώτημα για την σειρά τοποθέτησης των υλικών στα φίλτρα... εσύ στάθηκες στη σημείωση που έκανα (τον λόγο που την έγραψα... τον ανέπτυξε ήδη ο Σπύρος). Υπάρχει κόσμος που ΔΕΝ καταλαβαίνει τι διαβάζει... ΑΝ βρεθεί και κάποιος που έβαλε κοφτό μακαρονάκι (χωρίς χταπόδι ) στο φίλτρο του... ΔΕΝ θα εκπλαγώ.
3. Ο Dr. Dieter Untergasser (ιχθυοπαθολόγος της SERA) σε προσωπική μου ερώτηση (στο τελευταίο σεμινάριο) για τα αιωρούμενα μου απάντησε... βάλε ένα φίλτρο γεμάτο με "μαλλί φίλτρου" ( ).
4. Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... για την βοήθεια που μου έδωσες στον διαγωνισμό.-
Όπως και να 'χει φίλε μου, δε το θεωρώ τόσο σημαντικό λόγο για να μου ανακοινώσεις οτι εξαιτίας αυτού δε θα μου προσφέρεις τις γνώσεις σου. Για να ερθουμε στο θέμα τώρα .........αν ακόμα θέλεις να βοηθήσεις, τη σειρά των υλικών στα φίλτρα την έχω αναφέρει λοιπό. Βλέπεις σε αυτό κάποιο λάθος; Εχε υπόψη σου μόνο οτι οταν αναφέρομαι σε ενυδρειακό βαμβάκι, μιλάω για ΜΕΓΑΛΗ ποσότητα (στούπωμα σχεδόν)!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Undertaker : 08-05-14 στις 20:18 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01826 seconds with 11 queries