Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #61  
Παλιά 29-07-14, 22:05
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris doukas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω πολυ χρηστο να ειασαι καλα
-------------------------





φιλε νικο να σε ρωτισω κατι?
εσι δεν εισαι αυτος που ειχαι δηλοσει στην συναντηση του φεβρουαριου οτι θελεις να καταριψεις καθε θεωρια γυρο απο τους δισκους?
ΔΕΝ θυμάμαι να έχω πει... ποτέ κάτι τέτοιο. Μήπως παρανόησες κάτι... από αυτά που είχα πει;
(και μαλιστα καποια θεματα τα ειχες καταφερει)
γιατι δεν δεχεσε τοτε οτι καποιος αλλος κατεριψε την θεωρια μεταξι δισκον και τετρα?
Ποίος την κατέρριψε και με ποίο τρόπο; Και οι μαρτυρίες των άλλων... καταρρίπτουν την δική του ή όχι;
και μην μου δωσεις την ιδια απαντιση που μου εδοσες ποιο πανω γιατι η απαντηση μου (και επιστιμονικα αποδεδιγμενη ) οτι τα αγρια ζωα που γενιουντε σε εχμαλοσια χανουν σταδιακα την εστιση της επιβιοσης και κατα σηνεπια την επιθετικοτιτα τους
Δυστυχώς... εγώ από προσωπικές παρατηρήσεις... έχω ενστάσεις σε αυτό.
και αν υπολογεισουμε και την γενετικη μεταλαξηπου εχουν υποστει για να καταφερουν να επιβιοσουν στης σινθικες που τουσ προσφερουμε τοτε οι δισκοι μασ δεν ειναι απλοσ λουλιδεσ ειναι ΚΡΑΓΜΕΝΕΣ ΑΔΕΛΦΕΣ
Φίλε Δημήτρη... μπορούμε να μιλάμε μέρες για το θέμα... αν σταθούμε στις ίδιες αμετάκλητα θέσεις... ΔΕΝ θα αλλάξει τίποτα.
Η ουσία είναι μια... εγώ μπορώ να σου αποδείξω το λάθος σου... κατ' ιδίαν μπροστά στο ενυδρείο σου (και με επιστημονικό τρόπο).
Όταν και ΑΝ το αποφασίσεις... μιλάμε... με μήνυμα... κινητό... συνάντηση (δίπλα-δίπλα μένουμε).
Αρκετά "χαλάσαμε"... η παρουσίαση σου.-
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01535 seconds with 11 queries