Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 29-09-12, 02:09
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

μολις πριν λιγο google-αρα, και επαθα την πλακα μου, αλλα βρε Στελιο, μια απορια, στα θεματα με τα βακτηρια που λεω και φωναζω πως μας δουλευουν ψιλο γαζι εννωειται πως εκει δε γινεται να βγει μια εταιρια και πει οτι τα βακτηρια μας αντιπαλης της ειναι μια μπουρδα και μιση γιατι ολοι τα ιδια πουλανε, ομως αν το matrix ειναι απλα ελαφροπετρα, και τη στιγμη που το siporax αποδεδειγμενα φαινεται πως ειναι καποιο βιομηχανικο υλικο, τοτε πως αφηνουν τη seachem να λεει πως το υλικο της ειναι καλυτερο ολων με μερικες χιλιαδες περισσοτερα ετη φωτος επιφανεια αποικησης απο των υπολοιπων και να ειναι και ακριβοτερο?
Δεν αποκλειω να παιζονται διαφορα παιχνιδια, αλλα σα σκεπτικιστης και ορθολογιστης που ειμαι το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο ηταν αυτο...
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01280 seconds with 11 queries