Θέμα: ΓΕΝΝΑ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 16-01-14, 22:00
EVI-BILL Ο χρήστης EVI-BILL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-12-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν κατάλαβα καλά και το ενυδρείο σου έχει μόνο 3 ψαράκια αυτού του είδους και κανένα άλλο μην φοβάσαι δεν θα τα φάει κανένα από τα ψάρια.Αν υπάρχουν κι άλλα ψάρια όμως δύσκολα θα τα σώσεις.Η τροφή NLS ( New Life Spectrum ) έχει τροφή για γεννητούρια και θα τα ταϊζεις συχνά σε πολύ μικρές ποσότητες.Αν ενδιαφερθείς για την συγγεκριμένη τροφή,ζήτησε μου με π.μ. τα σημεία που θα την βρεις γιατί την έχει μόνο 1 μαγαζί στη Λ.Βουλιαγμένης και 1 στον Πειραιά που την εισάγει από την Αμερική.
-------------------------


Μόλις είδα το τελευταίο μήνυμα σου Βασίλη,και λες ότι όλα είναι ίδια γι' αυτό μην ανησυχείς.Το πολύ πολύ να δεις λίγο ξύλο, μπορεί και όχι γιατί όλα γνωρίζουν το πως συμπεριφέρονται σε τέτοιες περιπτώσεις.Σήμερα έλαβα ένα ζευγάρι από τον φίλο μου intenso που είναι πολύ μικρότερο από το δικό μου ζευγάρι και έγιναν αμέσως φιλαράκια χωρίς να δείξει ο δικός μου ότι μπορεί να επιβληθεί λόγω μεγέθους.
Οχι εχω στο σύνολο έχω 8 jewel kai 3 Crossocheilus nigriloba σε ενυδρείο 180 λιτ.
-------------------------
φίλε μου με ενδειαφέρει η τροφή που γράφεις ...Σίγουρα ξέρεις καλύτερα από εμένα ..εγώ είμαι στη Νίκαια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVI-BILL : 16-01-14 στις 22:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 11 queries