Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 17-05-12, 01:34
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

δελτα συγνωμη ρε φιλε αλλα πραγματικα δε σε αντεχω δε βαριεσε να το παιζεις ο εξυπνος της παρεας ?????

απο ποτε εγινες γενετηστης ?????? για να καταλαβω και εγω δηλαδη ξεκινησες να λες για μοσχαροκαρδια και κατελυξες να λες για στραβα δυσκακια αν αναιβασουμε τη θερμοκρασια σε παρακαλω λυπισου τουλαχιστον αυτους που ξερουν και σταματα να προσπαθεις να με ταποσεις με φτυνες ατακες ακου αγορασε το βιβλιο δηλαδη πρεπει να μαθουμε το πληρη θερμοκρασιακο προγραμμα τον καρδιναλιον για να καταλαβουμε πως ταιζετε η μοσχαροκαρδια ??????

ελεος σε παρακαλω ......

τα πραγματα ειναι απλα και τα λεω παραπανω με απλα ελληνικα και νομιζω τα καταλαβαινουν ολοι ακομα και 5 χρονα που δεν ειναι ουτε γενετηστες ουτε πυρινικοι φυσικοι ..
δεν υπαρχει λογος να μπερδευεις τους νεους χομπιστες με ολα αυτα εσυ μπορει να εισαι τσαλαβουτας και καθε τοσο θες να πειραζεις το θερμοστατη νομιζεις οτι οι δισκοι ειναι ψαρια που το ανεχοντε αυτο ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΧΙ δεν ειναι καλο να τσαλαβουταμε συνεχεια μεσα στο ενυδρειο και ειδικα σε ενα δισκαδικο


οστοσω εγω δεν κανω μετρησεις ποια γιατι δεν μου περισευουν 1000 ευρο το χρονο οπως και πολλοι μαζι με μενα πρεπει να μπουμε στο σορο με τους ασχετους ????? οτι εκανα τοτε που μετραγα καθε μερα κανω και τωρα που δε μετραω αλλαγες κλπ κλπ ξεχνατε κατι που λεγετε εμπειρια και φυσικα μανο δε μιλαω για θαλασσα προς θεου μιλαω για γλυκο νερο μονο
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries