Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 20-04-13, 21:11
Το avatar του χρήστη samgr
samgr Ο χρήστης samgr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Περιοχή: Μαρούσι
Μηνύματα: 190
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Butterfly Εμφάνιση μηνυμάτων
Βοήθεια ζήτησε από το GAB και όχι από εμένα... το GAB θα αποφασίσει τι θα κάνουμε και το όχι.

Ναι είμαι μέλος του GAB και θα προβώ σε κοινή γραμμή του GAB και όχι του Butterfly προβάλλοντας το GAB.
Εγω το GAB το βλέπω σαν εργαλείο για να κάνω τη "δουλειά" μου .

Ποια δουλειά: Nα βοηθήσω το Χαμόγελο.

Μέσα απο το GAB δόθηκε η ευκαιρία ,μέσα από αυτό συναντηθήκαμε και βοηθήσαμε

Τίποτα παραπάνω , τίποτα παρακάτω .

Θα μπορούσαν να είχαν καπελώσει τη κίνηση από τη πρώτη στιγμή ... να σου ζητάνε το λόγο γιατί έκανες το ένα και δεν έκανες το άλλο .Στο τέλος να χάσουμε την ουσία που είναι η βοήθεια προς το Χαμόγελο .Αυτό που έκανες εσύ σήμερα με τη καλή σου τη καρδιά.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο στην Χαμόγελο-Gab team
γ. συζήτηση/απόφαση για το στήσιμο και το είδος των ψαριών που θα μπουν (νομίζω πάντως ότι είναι ιδανικό για σκαλάρια-που προσέφερε κι ο φίλος)
δ.οργάνωση μεταφοράς-στησίματος κλπ
ε......
Είτε το ενυδρείο μήνει στο γραφείο, είτε μακάρι να μπορέσουμε να το πάμε σε κάποιο σπίτι νομίζω ότι βασικός κανόνας για τη δημιουργία του setup του θα είναι η ευκολία στη συντήρηση του β)το οπτικό αποτέλεσμα .

Θα ελεγα καλύτερα ότι απευθυνόμαστε σε αρχάριους ενυδρειόφιλους που μπορούν να αφιερώσουν τον ελάχιστο χρόνο για ρουτίνες συντήρησης ειδικά αν μήνει στο γραφείο.

Αυτό μπορούμε να το πετύχουμε με ένα ενυδρείο που έχει μέσα σκαλάρια ή με ένα ενυδρείο που έχει μέσα Guppy ;

Όσο λιγότερος εξοπλισμός ,νερό βρύσης και απλές ρουτίνες κάτι που θα τους εισάγει ομαλά στο χόμπι .

Σκοπός μας θεωρώ ότι εκτώς της συντήρησης είναι να τους βοηθήσουμε να γίνουν αυτόνομοι ,μαθαίνοντάς του 2 βασικά πράγματα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη samgr : 20-04-13 στις 21:11 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01535 seconds with 11 queries