Θέμα: Χρυσόψαρα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 15-02-07, 14:16
Το avatar του χρήστη garfield
garfield Ο χρήστης garfield δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-02-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 69
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην garfield
Προεπιλογή

Μετά είναι να μην εκνευρίζομαι με τα πετ σοπ!!??? Όταν το είχα πρωτοπάρει είχε πει ο μαγαζάτορας να βάλω μέσα 2 οράντα, ένα χρυσόψαρο που είναι σαν κοκκινοσκουφίτσα, άσπρο με κόκκινοπορτοκαλί στο κεφαλάκι να προεξέχει, ένα μαύρο με πεταχτά μάτια...όλα αυτά μαζί!! Και τόσο καιρό έκλαιγα που μου πεθαίναν το ένα μετά το άλλο...γαμω.,ώ,΄χω΄δ,δω,΄'ω,χ.ω,,ω΄δω,΄λδω........ τι να πω!!!! Λοιπόν, το ενυδρείο 25 λίτρων από ότι φάνηκε..έχει δεξιά την αντλία που δεν έχει μέσα τίποτα από όσα διάβασα σε άλλα ποστ..δηλαδή άνθρακες και τέτοια. Η αντλία έχει ένα ανεμιστηράκι που απο κει περνάει το νερό και γεμίζει με οξυγόνο (το άνοιξα να δω γιατι δεν δούλευε!!) . Αυτό όλο ενώνεται με ένα σωλήνα με ένα πράγμα μαύρο που καλύπτει όλο τον πάτο του ενυδρείου σαν μια τάβλα πείτε, η οποία έχει μικρές μικρές τρυπίτσες και απο κάτω ένα κενό. Εκεί όταν είχα τα άλλα ψάρια , μαζεύονταν όλες οι ακαθαρσίες . Αλλά δεν έχει ούτε σφουγγάρια που διαβάζω αλλού ούτε τίποτα!!!!! Έχει 3 πλαστικά φυτά και στον πάτο έχει διακοσμητικές πέτρες γυάλινες....Από όσα διάβασα για τα δικά σας ενυδρεία , αυτό που έχω εγώ είναι σαν απο τον Άρη!!! Α, έχει επάνω λάμπα, μπλε.αυτά....τι να κάνω τα ψαράκια??? Έχω έναν μονομάχο μόνο του σε γυάλα...και σε μια άλλη ένα χρυσόψαρο που είναι άσπρο και στη ράχη πορτοκαλί, ένα μαύρο με πεταχτά ματάκια και ένα πορτοκαλί όλο με φουσκωτή κοιλιά/...τι να κάνω???
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01915 seconds with 11 queries