Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 02-05-16, 11:55
kyriakoska Ο χρήστης kyriakoska δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-04-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις...αλλά αν κάποια ψάρια πρέπει να τα αποχωριστω..που θα τα πάω; σε όσα πετ shop έχω πάει δεν δέχονται πίσω ψάρια...ούτε καν δωρεάν

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
-------------------------
Και από όσο κατάλαβα πρέπει να αποχωριστω αρκετά....και να αλλάξω και αρκετά( χαλικι) όπου θα μου επιφέρουν μεγάλο κόστος...σε ένα ενυδρείο που μόλις 'έφτιαξα '

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
-------------------------
Και αν γίνετε να σας ρωτήσω και κάτι ακόμα...
Από ψαράκια έχω: 2 auolonocara OB ,2 labidocromis ,2 blue maylandia , 1 auolonocara stutgranti maleri , 1 scieanochromi ,2 psedotropheus demasoni....
Από όσο γνωρίζω όλα αυτά είναι ψάρια από την λίμνη Malawi...οπότε νομίζω πως τεριαζουν αυτά αν τα αφήσω...
Τώρα τα υπόλοιπα:1 pleco ,1 ancistrus peppermint,1 apple snail ,1 monodaxtylo ,1 puffer ,1 jack dempsay
Εσείς τι προτείνετε να κάνω για να αποχωριστω τα λιγότερα ψάρια καθώς και να τους προσφέρω τον κατάλληλο βιοτοπο..
Δηλαδή αν αλλάξω την πάνω στρώση και βάλω ασβεστολιθικο χαλίκι αρκει; και αφιερώσω και κάποια φυτα; σας ευχαριστώ πολύ

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kyriakoska : 02-05-16 στις 11:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,11078 seconds with 11 queries