Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #78  
Παλιά 28-08-10, 04:32
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris z3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητήρια και από μένα σε ολους!!!!είμαι το νούμερο 1666!!!!σήμερα έλαβα και το γράμμα μου!
Μπραβο Χρηστο ! κρατηστε τα πιστοποιητικα να σας θυμιζουν οτι τολμησατε να αντιπροσωπευσετε το ελληνικο aquascaping ,και ανταμοιφθηκατε με καλες θεσεις σε εναν παγκοσμιο διαγωνισμο.
Του χρονου ευχομαι ολοι μας να εχουμε βελτιωθει κι αλλο και να παμε για κατι ακομα καλυτερο, οπως θεσεις μεσα στην 100αδα.
Οσοι ενδιαφερεστε αρχιστε απο τωρα την προετοιμασια ενος νεου layout .
Θελω και ειναι στα σχεδια μου, οταν βρω χρονο να γραψω μερικα πραγματα για το πως στηνεται ενα show tank, ποια ειναι τα βηματα που πρεπει να ακολουθησει κανεις και που να εστιασει. Πως προετοιμαζεται για το τελικο αποτελεσμα, ποιες οι τεχνικες στο κλαδεμα, την λιπανση και την συντηρηση, και πως γινεται η τελικη φωτογραφιση. Εχει πολλα μυστικα και αρκετα κολπα το aquascaping οταν κανεις στοχευει να βελτιωθει σε βαθμο που να μπαινει στους διαγωνισμους με αξιωσεις/προσδοκιες και οχι μονο για την πλακα. Δεν τα ξερω ολα βεβαια ουτε εχω ολες τις απαντησεις αλλα νομιζω οτι μπορω να σας δωσω μια ιδεα ωστε να βελτιωσετε την τεχνικη σας και τα ενυδρεια σας.
Πως σας φαινεται η ιδεα;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 11 queries