Θέμα: ΝΕΟ ΑQUASCAPE
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 05-01-12, 23:02
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Nικο, καλησπερα.
Οταν λεω βαθος, εννοω διαστασεις ενυδρειου (πλατος).

Ειναι σαν να βλεπω το ιδιο εργο.. κανεις σχεδον τα ιδια λαθη που εκανα κι εγω στην αρχη. Το κυριοτερο ειναι οτι λυπομουν να αποχωριστω φυτα που μου αρεσαν και ηθελα λιγο απ ολα. Κατεληξα στο "skeleton of a bush" τοτε , με σχεδον 40 ειδη φυτων.

Oπως ειπα ηδη, το ενυδρειο σου ειναι φροντισμενο και ενα ομορφο μποστανι. Οχι ομως αρκετα καλο ακομα για σενα , δοδομενου του παθους σου γι αυτο που κανεις και του ενθουσιασμου σου. Ειλικρινα πιστευω οτι μπορεις πολυ καλυτερα αλλιως δεν θα μιλαγα καθολου ή θα σου εκανα μονο κομπλιμεντα και ξερα σχολια.

Αν θες και δεν σε πειραζει, μπορω να σου αναλυσω τις σκεψεις μου και να κανω κριτικη με παραλληλες συμβουλες. Δεν το παιζω μαστορας και μεγας μποστανας, μην με παρεξηγησεις...απλα εκει που εισαι ημουνα και μαλιστα μολις 3 χρονια πριν και νοιωθω οτι μπορω να σε βοηθησω ουσιαστικα - εστω κι αν καποια σχολια μου σε δυσαρεστησουν λιγο.

Πριν απ ολα ομως θελω να μου πεις εσυ, ποια ειναι εκεινα τα σημεια που ΔΕΝ σου αρεσουν και ποια αυτα που σου αρεσουν στον υποβρυχιο κηπο σου.
Και τελος αν μου επιτρεπεις να μιλησω ανοιχτα κι ελευθερα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01419 seconds with 11 queries