Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 05-07-17, 13:09
Το avatar του χρήστη Fishermen1234
Fishermen1234 Ο χρήστης Fishermen1234 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2016
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 673
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsala Εμφάνιση μηνυμάτων
ωραιος!

να τα χαιρεσαι τα ψαρακια!!
πολλα μπραβο απο μενα!

η ελαφροπετρα κανει.
το χαλικι δεν μ αρεσει, ισως σου βγαλει τα προβληματα που σου ειπε ο Γιωργος πιο πανω.. εχε στο νου σου να το αλλαξεις καποια στιγμη

οσο για τα λιτρα , σαν να μπηκα σε αλλο φορουμ
δεν συμφωνω με τους απο πανω, ποσο μαλλον να ειναι καθετοι καποιοι, που δεν εχουν εμπειρια με το ειδος

μια χαρα οι διαστασεις , μια χαρα κι ο αριθμος(εως εκει ομως) , ευγε απο μενα!
Σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ για τα καλά σου λόγια σου, χαίρομαι που δεν υπάρχει πρόβλημα με τα λιτρα, όσο για το χαλίκι μια απόφαση είναι να το αλλάξω δεν είναι κάτι πολύ δύσκολο. Οπότε τώρα θα ανοίξω το φίλτρο να βάλω την ελαφρόπετρα (μετά από ξέπλυμα), στο ενυδρείο η μόνη έξτρα επιβάρυνση της ψαροσυνθεσης θα είναι μια προσωρινή φιλοξενία των μικρών ψαριών όταν δε θα χωράνε στο ενυδρειο- βρεφοκομείο, μέχρι να βρω κάποιον από το φόρουμ στη Θεσσαλονίκη που να τα θέλει (δωρεάν θα τα δοσω) με την προϋπόθεση να μπορέσει να τα φροντίσει σωστά. Σε ευχαριστώ και πάλι γιατί είναι αλήθεια πως χαίρομαι που τους έχω δώσει ένα καλό χώρο διαβίωσης👌
-------------------------
Μια ενημέρωση: Το σύστημα ψηξης εγκαταστάθηκε με επιτυχία (- του stc) και τώρα μου έριξε τη θερμοκρασία τριάμισι βαθμούς μέσα σε πέντε ώρες. (25.5 ) Εξαιρετικά αποτελέσματα δεν έχω παράπονο, μόνο το αισθητικό κομμάτι έχει να δουλέψω όποτε σας παραθέτω τις φωτογραφίες:

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fishermen1234 : 05-07-17 στις 13:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01676 seconds with 11 queries