Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #88  
Παλιά 11-10-10, 17:32
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Μηχαλη, ο καθενας καταθετει τις αποψεις του και πρεπει να γινονται απο ολους σεβαστες! Γι'αυτο κι'εγω σεβομαι τις αποψεις σου και σε καταλαβαινω απολυτα για το τι θελεις να κανεις αφου διακρινω να εχεις μια αδυναμια στα φυτα.
Ομως....
Θα πρεπει να λαμβανονται σοβαρα υποψη και οι αποψεις καποιων παιδιων που ασχολουνται εδω και παρα πολυ καιρο με το θεμα.

Και ποσο μαλλον οταν αυτες οι αποψεις καταθετονται μεσα απο εμπειριες....
Δεν ειμαστε οι αρμοδιοι να πουμε στον Α η στον Β να μην βαλει φυτα μεσα σε μια λιμνη με κοι!! Ο καθενας κανει οτι γουσταρει. Στο κατω κατω μια λιμνη για να δειχνει ωραια δεν βασιζεται μονο στα φυτα μεσα στη λιμνη αλλα και στον περιβαλλοντα χωρο...

Ναι, τα κοι ενοχλουν τα φυτα, ειτε το θελουμε ειτε οχι ετσι εχουν τα πραγματα και οσο μεγαλωνουν τα πραγματα γινονται χειροτερα......

Παντως με τα νουφαρα (οχι πολλα) θα μπορουσες καπως να το παλεψεις αλλα... εαν εχεις την θεληση την υπομονη και την επιμονη ασε την λιμνη σου οπως ειναι τωρα.....

Απο μενα οτι καλυτερο για τη λιμνη σου....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν ήταν να επιλέξω μεταξύ νούφαρο και Κοι
Τα Κοι θα έπαιρναν πόρτα με την μια. Χωρίς δεύτερη σκέψη.
Και τα χρυσόψαρα καλά είναι.. Μη σας πω και τα βατράχια επίσης.
Τα άκουσε ο φίλος από την Κύπρο (ακόμα περιμένω αφιέρωμα για τα βατράχια σου)

Αν καταφέρουν να με συγκινήσουν τα Κοι αλλάζει το πράγμα. Οπου και αν έχω δει, σε λίμνες φίλων κτλ. Δεν με εκανε ακομα κλικ και αμφιβάλω αν μου κάνουν.

Αυτό που επιθυμώ περισσότερο στην λίμνη μου είναι να δω ανθισμένο νούφαρο.


Όχι πολλά ένα ανθός να δω θα είμαι ικανοποιημένος.

Πουριτανε μου τα θερμα μου συγχαρητηρια για τον τροπο σκεψης σου!!!!!!!!!!!!!!

Θελουμε φυτα υγιεστατα και αρτιμελεις???? μονο με χρυσοψαρα.......ΚΑΙ ΒΑΤΡΑΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Φιλε μου δεν σε ξεχασα φτανει να μου κανουν το χατιρι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanos12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας
τελευταια νεα της λιμνης
Σημερα καναμε γενικο καθαρισμο και βγαλαμε ολα τα μικρομεσσεα koi τα οποια θα μοιραστουν απο εδω κ απο εκει...στην λιμνη εμειναν μονο τα μεγαλα

Το εντυπωσιακο ειναι το μεγεθος των μεγαλων..καθε φορα εντυπωσιαζομαι..απο την τελευταια φορα που τα ξαναβγαλαμε εχουν μεγαλωσει ακομα ποιο πολυ....δεν ξερω κ εγω που θα φτασουν..

Εβγαλα και μερικες φωτο
Ωραιος
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 11-10-10 στις 17:32 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01769 seconds with 11 queries