Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 07-07-17, 08:07
arkas Ο χρήστης arkas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-08-2015
Περιοχή: kallithea
Μηνύματα: 58
Προεπιλογή

Καλημερα , ηταν οτι καλυτερα θα μπορουσα να βγαλω. Θα προσπαθησω να βγαλω και αργοτερα. Παρολα αυτα χτες εκανα την 1η αναπληρωση που χρειαζοταν με νερο Α.Ο. Ο μετρητης πριν την αναπληρωση ελεγε 1030!!

ευτηχως με το νερακι και μετα μετρηση ειμαι στο 1026-1026,5
το αφησα εκει γιατι μετα αενεβαινε λιγο ακομα το νερακι και δεν ηθελα.Νομιζω καλα ειναι.

Οσο αφορα αυτο που σας εβγαλα στην φωτογραφια εδειξα ενα Video στα παιδια που ψωνισα τα πραγματα και μου ειπαν κατα μεγαλο ποσοστο ειναι αλγη η οποια ναι μεν δεν ειναι επιβλαβης αλλα δεν ειναι και ομορφη. Θα προσθεσω και αλλα σαλιγκαρακια και θα αρχισει να χανεται. Παντως μοιαζει σαν πετσα!! που αρχιζει και ξεφταει....

Τοποθετηθηκε και ενας αστεριας αμμου ο οποιος σκαλιζει τον αραγωνιτη.
Πηγα και για μετρηση το ιδιο το νερο του ενυδρειου μου να δουνε τα παιδια νιτρικα μεχρι να παρω και εγω τα τεστ και το αποτελεσμα παρολο την απειρία μου το νερο ηταν καθαροτατο σαν κρυσταλο με το παραμικρο ιχνος!!! τωρα πως εγινε αυτο προφανς και ο φιλος που το πηρα ειχε κανει καλη δουλεια.
σημερα εαν ολα ειναι καλα θα μπει και μια γαριδα καθαριστης και νομιζω οτι κλεινουμε εδω για τωρα.
Επειδη προκειτε να φυγω για 2 ημερες με το φως τι γινεται αγοραζω χρονοδιακοπτες ?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 11 queries