Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 21-01-15, 17:20
lagkou Ο χρήστης lagkou δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-12-2014
Περιοχή: Νέα Σμύρνη
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Delta ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και συγνώμη για την αργοπορία αλλά έπεσε πολύ δουλεια!
Γράφω απο tablet οποτε είναι δύσκολο να συμπληρώσω το έντυπο.
Προχθές το κόψιμο στο ραχιαίο πτερύγιο μεγάλωσε και στο ουραίο εκεί που ήταν το ασπράκι έκανε τρύπα, οπότε ξεκίνησα εχθές esha 2000
Πήρα και τέστ για την αμμωνία και τη μέτρησα. Ευτυχώς ήταν σε φυσιολογικά όρια. Σήμερα θα ρίξουμε τη 2η δόση.
Πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsala Εμφάνιση μηνυμάτων
καλως ηρθες!
πολλα ψαρια για τα λιτρα σου (το ξερεις και ο ιδιος), αλλα ειναι μικρα ακομα..
τι φιλτρο εχεις? μετρησεις?
οι τρυπιτσες θα μπαλωθουν, στην ουρα ισως ειναι αρχη fungus..
κανε μια θεραπεια με μελαφιξ να το βοηθησεις και πιστευω θα φυγει, δεν βλεπω να ειναι κατι σοβαρο.
το χαλικι σου θελει αλλαγμα... ειναι χρωματιστο.
Βγαλε και το διακοσμητικο απο μεσα κι οτι αλλο ψευτικο υπαρχει.
το μαγαζι τι το θελεις? για ερωτησεις ή θελεις κι αλλα χρυσοψαρα?
Το χαλικακι είναι φυσικό αλλά πήρα και χαλικάκι απο παλαιότερο ενυδρείο που περιείχε ελάχιστα χρωματιστά. Το διακοσμητικό είναι πέτρα. Μάλλον μάρμαρο. Υπάρχει περίπτωση να κάνει κακό? Δε μου ειπαν κάτι τέτοιο. Για συμβουλές πήγα στον Ωκεανό στη βουλιαγμένης και νομίζω οτι μου ειπαν σωστά πράγματα. Ναί αργότερα αν πάρω ή φτιαξω μεγαλύτερο θα ήθελα να βάλω ακόμη ενα παρόμοιο ή ενα sarassa. Ξέρεις που μπορώ να βρω κάποιο σαν αυτό? Διαφέρει απο όλα όσα έχω δει ως τώρα και τον έχουμε αδυναμία!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lagkou : 21-01-15 στις 17:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries