Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 03-02-17, 10:48
KostasGR Ο χρήστης KostasGR δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2016
Περιοχή: Χαΐδάρι
Μηνύματα: 783
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ.

Το θηλυκό το πήρα πρόσφατα και από την πρώτη στιγμή φάνηκε ότι έκαναν ζευγάρι με τον αρσενικό. Κολυμπούν μαζί όλη την ώρα και γενικώς τα πάνε πολύ καλά. Το άλλο αρσενικό που φαίνεται στο Video είναι στην απέξω αλλά ευτυχώς δεν υπάρχουν τσακωμοί. Βρέθηκαν 2 αρσενικά γιατί ενώ είχα ζευγάρι, κάποια στιγμή μου πέθανε το θηλυκό και στην προσπάθεια να ξαναφτιάξω ζευγάρι πήρα πάλι αρσενικό.

Τελικά με την 2η βρέθηκε θηλυκιά και ο "παλιός" αρσενικός έμεινε φανάρι, θα τον δώσω όταν του βρω σπίτι, αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου πει.

Νερό κυρίως Α.Ο. και τύρφη και οι σκληρότητες έχουν πέσει πολύ. Κατέβασμα η θερμοκρασία και αμέσως ήρθε το χαρμόσυνο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιδιαιτερες στιγμες Πολυ ομορφα ολα, μπραβο σου για την καταγραφη. Με τι το τραβηξες το βιντεο; Παρουσιαση του ενυδρειου εχεις κανει; Μπραβο και παλι
Με το κινητό είναι τραβηγμένο, που καιρός να βγάζω την κάμερα!

Παρουσίαση όχι, είναι για κράξιμο, θέλω να κολλήσω ένα καινούριο rimless και όταν στηθεί σωστά θα γίνει, σε αυτό έμαθα οπότε δεν είναι για πολλά πολλά.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KostasGR : 03-02-17 στις 10:48 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01366 seconds with 11 queries