Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 15-12-04, 12:17
kamberman Ο χρήστης kamberman δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2004
Περιοχή: θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 46
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kamberman
Προεπιλογή

Για τα ιχνοστοιχεια μου προτεινε ο μαγαζατορας και ενα αλλο μπουκαλακι της ιδιας σειρας , αλλα μετα οταν θυμηθηκε οτι βαζω νερο απο θαλασσα ειπε δεν χρειαζεται. Το ιωδιο το εβαλα μια φορα μονο γιατι μονο για 2 βδομαδες ειχα ενα ζωντανο κοραλλι, μετα το πηγα πισω για να αρχισω θεραπεια με χαλκο. Σας παρακαλω , χρειαζομαι να μου πειτε πιο συγκεκριμενα μια μικρη λιστα απο μοντελα σε υλικο, τεστ, αλατια και οτι αλλο απο αυτα που προτεινατε, γιατι τωρα που εχω μερικα λεφτα στην ακρη και το προβλημα στο ενυδρειο, θελω να κανω τις σωστες κινησεις και οχι να πεταξω λεφτα σε "πειραματα" και εξοπλισμο που ειναι ανεπαρκης ή ειναι αυτα που θελει να πασαρει το καθε καταστημα. Ηδη η εμπιστοσυνη μου σε συτους εχει κλονιστει ΠΑΡΑ πολυ. Τα βιβλια τα παρηγγειλα αλλα θα αργισουν φανταζομαι να ερθουν απ αγγλια και λογω γιορτων.Πηρα το "Natural Reef Aquariums" (tullock) και "Marine Fishes (A PocketExpert Guide)" (Scott W. Michael). Σε πρωτη φαση να αλλαξβω νερο να ξεφορτωθω το χαλκο? Ποσο νερο να αλλαξω? Και με το ick τι θα γινει? Η να συνεχισω τη θεραπεια και μετα να προσπαθησω να καθαρισω το νερο?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,16706 seconds with 11 queries