Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 11-10-09, 09:39
Το avatar του χρήστη panos1972
panos1972 Ο χρήστης panos1972 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2009
Περιοχή: Περαία, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
πανο αν δε σε ενδιαφερει το θεμα της βιοτοπικοτητας (θα πρεπει να βρεις τα δεντρα που ευδοκιμουν στο βιοτοπο που σε ενδιαφερει)

Πιο εύκολα θα έβρισκα Τίμιο Ξύλο παρά ξύλα από δέντρα κεντρικής Αμερικής που να αντέχουν στο νερό, να μου αρέσει το σχήμα και να ταιριάζει στο ενυδρείο μου....


το ενυδρειο μου το ειδες απο κοντα....ολα τα ξυλα στο 400αρι ειναι κληματαριες...

Η αλήθεια είναι πως στα ολόκληρα 3,47 μιλισεκόντ της επίσκεψής μου δεν πρόλαβα να δω και πολλά.
Και είχε τόσα μα τόσα ενυδρειακά άξια προσοχής.....


οσο για το βρωμικο νερο μπορεις να το χρησιμοποιησεις γιατι οντως ειναι πιο σκληρο απο του δικτυου...
οταν κανω αλλαγη με το καθαρο της ΑΟ στο αμαζονιου..χρησιμοποιω το "βρωμικο" που ειναι αποχλωριομενο και σκληροτερο και κανω ταυτογχρονα αλλαγες και στα αλλα ενυδρεια μου. ετσι δε πετω σταγονα...

Ο bokostas ακούει;

τα ζωοτοκα ειναι σε τετοιο νερο και οι αφρικανες στο ιδιο μονο που το σκληραινω ακομη περισσοτερο με σοδα...
η σκληροτητα του βρωμικου εχει μετρηθει με υγρα τεστ και ειναι οντως υψηλοτερη...και φυσικα και το tds

tds; Τι μου ξεφεύγει?

.
Πάντως το αμπέλι όλο και μου κλωθογυρίζει στο μυαλό!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις δει κλαδια απο φυστικια μεσα σε ενυδρειο?καπου πηρε το ματι μου αλλα δεν το σωσα...μιλαμε μουρλια!!για κοιταξε το...

Δε βρήκα κάτι σχετικό....
__________________
...
Επειδή τό αδοκίμαστο καί τό απ’αλλού φερμένο
Δέν τ’αντέχουν οί άνθρωποι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos1972 : 11-10-09 στις 09:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01494 seconds with 11 queries