Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 02-01-12, 23:16
TinaX Ο χρήστης TinaX δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-01-2012
Περιοχή: Voiotia
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα!
Λοιπον...
Απορρυπαντικο ευτυχως δεν χρησιμοποιησα το ειχα πλυνει στην αυλη με το λαστιχο.Ενα λαθος ομως που εχω κανει οσες φορες κανω αλλαγη νερου ειναι το οτι πλενω σε νερο βρυσης το φιλτρο.Δυστυχως..
Οπως ειπα πιο πανω το ενυδρειο ειναι μεταχειρισμενο.Το φιλτροοταν το ειχα ανοιξει ειχε μεσα ενα δυχτακι με μακαρονακι κοφτο χααχαχ..Το διχτακι ομως ειχε σκιστει και ειχαν χυθει ολα..Ετσι ..μην βαρεσετε....το εβαλα μεσα σε ενα καλτσον... Εχει 3 θεσεις..Στην μια θεση μπαινει το νερο απ οτι καταλαβαινω εχει και χαραμαδες οπου εκει βαζω τον θερμοστατη.Στην μεσαια θεση εχω βαλει τα μακαρονακια μετα το σφουγγαρι το αραιο και μετα το πιο συμπαγες αλλα αφηνουν κενο...δλδ σαν να χρειαζομαι μεγαλυτερα σφουγγαρια.Υπαρχει τετοια περιπτωση
Επισης τα ψαρια μου ειπαν οτι θελουν σταθερη θερμοκρασια 27 βαθμους....Οταν κανω αλλαγη νερου πως το καταφερνω αυτο...δεν σας λεω τι εκανα θα με διαγραψετε
Βαζουμε κρυο και περιμενουμε να ζεσταθει απο τον θερμοστατη 'η βαζουμε το νερο ετοιμο στην θερμοκρασια που πρεπει
Εχω φωτο αλλα πρεπει να τις μικρυνω πρωτα...αυριο
-------------------------
Καλη χρονια παιδια ...ντροπη μου...με υγεια πανω απ'ολα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TinaX : 02-01-12 στις 23:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01490 seconds with 11 queries