Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 03-10-14, 19:36
g81gr Ο χρήστης g81gr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: heraclion crete
Μηνύματα: 601
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kotsos Εμφάνιση μηνυμάτων
Άκυρο.. Το τροφοδοτικό σου είναι τάσης, άρα πρέπει να μπει αντίσταση, και σωστα υπολογισμένη για να ρυθμίσεις το ρεύμα σου..
δεν χρειάζεται, αφού έχει voltage adjuster το τροφοδοτικό, την τάση τη ρυθμίζει από τη μαμά!!!

βέβαια, ενδεχομένως, ο controller να μπορεί να πάρει 24 βολτ, και να τα κάνει ότι θέλουμε αφού είναι προγραμματιζόμενος, απλά δεν ξέρω πόσο μπορεί να προγραμματιστεί...

μια χαρά σε βρίσκω σαν κατασκευή, το μόνο πρόβλημα, και καλό κουράγιο στην ιδέα σου, είναι ότι ποιος θα κολήσει 120 λεντ??? πρόσφατα κόλησα 36 και μου βγήκε ο πάτος!!! πόσο μάλλον 120... Σε τι ενυδρείο θα τα βάλεις, και τι χρώματα θα επιλέξεις???
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα αυτό λέω, δεν είναι μόνο on ή off, κάνει και dimming και έχει και χρονοδιακόπτη (timmer). οταν θα κάνει dimming λέω τι θα γίνει ; θα συνεργαστεί σωστα με τον driver ; Αυτή την απορία έχω
Δεν υπάρχει λόγος να μην δουλέψει, αφού θα συνδέσει τροφοδοτικό τάσης, και όχι driver, Πάνω...
__________________


Πωλούνται κλαδέματα!!! A this, last yearr!!!
Τώρα πωλούνται Apple snails!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g81gr : 03-10-14 στις 19:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries