Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 06-12-11, 14:45
Το avatar του χρήστη Sandrea
Sandrea Ο χρήστης Sandrea δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-11-2011
Περιοχή: Ημαθία
Μηνύματα: 196
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από janickrules Εμφάνιση μηνυμάτων
επιπλεον,εχω τα ιδια στικ και μετραω νιτρικα!
οποτε δεν υπαρχει προβλημα με το στρωσιμο,απο την στιγμη που εχεις στο μηδεν τα no2 !!!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από janickrules Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλλον οπως ειπα και πριν,τα ψαρακια ισως ηρθαν αρρωστα απο το πετσοπ!
ειναι παρα πολυ συχνο αυτο,ειδικα στα γκαπυ!

προσπαθησε να κανεις εντονοτερη αναταραξη με το φιλτρο,με σκοπο την καλυτερη οξυγόνωση!

τα χερια,θα τα βαζεις μεσα,μονο αφου θα τα εχεις πλυνει καλα και μαλιστα χωρις σαπουνι!!


επισης τα διακοσμητικα τα επλυνες καλα(ζεστο νερο κλπ);;;

και εγω συμφωνω να τα βγαλεις!

δυστυχως,δεν ξερουμε τι βγαζουνε αυτα μεσα στο νερο....

κανε και μια αλλαγη νερου και γενικα προσεχε μηπως δεις κανενα σημαδι,για να το αντιμετωπισουμε έγκαιρα!
ναι ίσως να ήρθαν άρρωστα αλλα τί να πω ενταξει τα έβλεπα, και ζωιρα και όλα..τωρα περιμένω την νεα παραλαβη του πετσοπ για να πάω να πάρω άλλα..

Τώρα για την εντονότερη ανατάραξη που λές σε κανα 3βδομάδες θα έχω και αεραντλία..ελπίζω να μην δημιουργήσει προβλημα στο κερατόφυλλο

Εννοήτε πως δεν πλένω χερια με σαπούνι αλλα με ζεστό νερο πριν τα βάλω μέσα..αλλα τα συγκεκριμένα διακοσμιτικά τα έχω δει και σε άλλα ενυδρεία και με κιχλίδες κιολας να σας πω την αλήθεια δεν θέλω να τα βγάλω, ειναι πολύ ωραία αλλα ειναι ειναι να κάνουν πραγματικά κακο τότε εντάξει δε το συζητώ τα βγάζω.
-------------------------
Μολις έβαλα για πρώτη φορα σκούπα βυθού (με μια που παρήγγηλα απο ebay, καλή βγηκε τελικα ) άλλαξα 2 κουβάδες νερό, περ 30-32Λ, έριξα και το Prime, έσπασα και καταλάθως την ανούμπια στη μέση ελπίζω να ζήσει η καημενη, σαν να ραγισε ειναι στην ουσια.

Πάρτε και μια φωτογραφία:

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sandrea : 06-12-11 στις 14:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01543 seconds with 11 queries